Ako si ho spravne vyhoniť?

Príspevok v téme: Ako si ho spravne vyhoniť?
Lukky

Dobry som mlady 14 rocni chalan a chcel by som rady ako si ho vyhonit bez toho aby ma hned zacal stipat a boliet a aby tak velmi nescervenal. Ak ho zacnem suchat a triet tak ma strasne stipe a pali a potom ma pali aj ked mocim. Nedari sa mi ho vyhonit do konca s vystrekom. Ako na to ist? Dajte radi chalani lebo ma je*ne z toho. Som podrazdeny a nervozny. Ked bola skola nejako som to ani neriesil, vela som sportoval a bol aj po skole taky dobiti ze som nato nemyslel a skor rano som sa zobudil na posteli uz hotovy a mokry. Ale teraz ked mam volna viac tak je to na nevydrzanie a najhorsie je to ze sa nevie spravit a neviem ako nato. Ako mam postupovat aby to nebolelo tak a nestipalo? Je to normalne alebo to je nejaka choroba? Nerobte si tu zo mna srandy mam vazne ten problem a koamosov sa nechcem pytat aby sa mi nevysmievaly. Ani nevie ci si ich vsetci honia alebo to len ja som taki teraz cez prazdniny. Dikez.

Ado14honit

Caute chalani aj baby ked chcete napiste na insta andrej14yo a chcem honit vymenit fotky alebo co chcete mám 14 som chalan

Diaro

Som 12 rocny chalan a chcel by som si najst nejake dievca v mojom veku 11-13 ktore by so mnou chodilo pripadne mi honilo. Najlepsie keby byva v Nitre

Palus

Ahoj mam 17 rokov som tučny mlady chalan, zober si safalatku do ruky napluj si na neho alebo popytaj rodicov nech ti pomozu a ak nebudu suhlasit pouzi bratove sliny. Potom pomalicky chod dole hore mozes aj krutit akolo zaluda je to lepsie a urobis sa do 5 min. Osobne odskusane doporucujem. Ak chces mozme dat videochat a ja ti pomozem nazivo na fb sa volam Timotej Paluš. Diky