Ako to ukoncit?

Príspevok v téme: Ako to ukoncit?

zdravim, mam jeden osobny problem nad ktorym si lamem hlavu uz dlhsie, aky je najlepsi sposob samovrazdy?
v minulosti som sa pokusil vykrvacat no koli tej bolesti som sa k zile ani nedostal,, potom som pojedol okolo 50 antidepresiv zapil ich pivom a zobudil sa v nemocnici s infuzkou v ruke -> dalsi neuspesny pokus..
momentalne rozmyslam nad obesenim sa lenze mam volake obavy.. niekde som cital ze clovek pri obeseni straca vedomie do 10 sekund ( tych 10 sekund bolesti by som este vydrzal sak som nato zvyknuty ).. inde sa zas pise ze clovek moze umierat aj 15 minut.. neviem teraz co z toho je pravda a odcoho to zavysi, nestretli ste sa s niekym kto sa o to pokusil a porozpraval o tom?.. ked sa tak zamyslim, je dost tazke najst rychly a bezbolestny sposob samovrazdy.. nejake rady?

umierania sa nebojim, bojim sa bolesti.. neputam pozornost, chcem iba poradit aby to uz na treti pokus vyslo.. ked ta to obtazuje tak necitaj, nereaguj a dospej.. skok z budovy je dobra volba ale zas nechcem aby ma museli zoskrabavat z betonu, radsej aby bolo telo neporusene..

karolinka122

ty nechces umriet, lebo sa umierania bojis, ak by si to chcel urobit, neporteboval by si putat pozornost na seba na fore. Naco s tym obtazujes ostatnych? Vsetci to mame vies kde...To ti mame v tomto radit ty magor?