Strasne mi je to luto

Príspevok v téme: Strasne mi je to luto
Smutnucky

Ahojte.tak ani neviem kde zacat mam za sebou cca 2,5 rocny vztah kde vsetko celkom klapo az tak do polovice.potom nastali problemy. Asi najvacsi problem je ze moja matka ziarli na mna a nedokaze daako priat ze mi dosla do zivota zena ktora je mi dolezitejsia.a pre ktoru som zacal zit.zacala klebetit robyt nam napriek.dokonca uz zatiahla aj moju sestru.boli velke hadky medzi nami ale ja som vystal na boku partnerky.potom nastalo velke ticho.z ich strany.nakoniec sme sa zacali hadat mi sami natomto.boli samozjreme aj ine chyby z mojej strany.ale tie som uz ja pochopil neskoro.bol som nerozhodny.nakoniec nastal rozchod zo strany partnerky.a ja sa velmi trapim.mal som nehodu tak som bol v sadre a naozaj som mal cas nad vsetkym poriadne porozmyslat.pochopil som moje chyby.kde som to pokazil.a ze co treba a chcem zmenit.som pre tieto moje rozhodnutia pevne a uprimne rozhodnuty.a to som aj na 1000 sposobov dokazoval aj skusal vysvetlit doticnej dievciny.sancu som vsak nedostal.mam jej dat cas nech sa z toho ukludni? Ked ano tak kolko?popriade poradte co mam robyt.je to zena mojich snov a mojho zivota ja ju chcem na cely zivot.a som preto ochotny obetovat vsetko

odpovedaaam

ja tu tvoju priatelku chapem v tejto veci..je to strasny psychicky tlak ked tvoja rodina ju berie do ust za kazdu blbost ktora im nesedi a tvoja vlastna mama sa ti postavi chrbtom nedopraje ti byt stastnym??? asi to uz nezvladala chcela sa osamostatnit byt s tebou zacat spolocny zivot a zalozit si vllastnu rodinu no mne pride ze ty si ju pridlho nechal cakat..ono to niekedy byva tak ze nechcat cloveka ist nech si utriedi myslienky a potom sa porozpravat o tom ako by to mohlo fungovat..ofsem ak bude mat este zaujem..ale netlacit na nu.a zas druha vec je niektoi ludia aj zeny a mj muzi su taki ze ked uz dlho nieco musia trpiet jednoducho sa zatnu povedia dost a aj ked miluju uz sa nechci vratit do toho isteho s iluiou ze sa to zmeni..kazdopadne by bolo dobre mozno sa ozve ona sama a mozno nie..ak nie tak poslednykrat po case urci si ty tyzden dva ozvat sa jej a spolocne sa ako dvaja dospeli ludia porozpravat poslednykrat o tom... drzim palce..paci sa mi ze niesi mamickin maznacik co sa drzi jej sukne..lebo sama viem ake to je hrozne..trpiet takeho cloveka..a pred vlastnou matkou si si dokazal zastat svoju priatelku este o nej pekne pises..sice rodina je rodina..ale kazda rodina musi nejako vzniknut... :)

Blondula

neozyva sa,lebo chce mat uz asi sväty pokoj.po pravde,keby mna mala rodina mojho priatela ohovarat a pospinovat,tak sa na to tiez vykaslem.spominas aj ine chyby,ale nie konkretne,takze tam bude asi toho viacej...

daniuska

Zbytocne robis na nu natlaky, ak sa rozhodla, ze ta viac nechce, tak ju nechaj na pokoji. aj tak si nic nevynutis, nevyhrozis, nevyprosis. Obdivujem ju, ze je tak mlada a uz ma tak jasno v tom, koho chce a koho nie a neda sa zlomit, kiez by som ja bola tak silna osobnost...

Smutnucky

Tak vidite toto su odpovede od naozaj normalnych ludi.ide oto ze ja mam pocit ze som uz spravil vsetko preto aby som ju presvedcil a dokazal jej ze to myslim naozaj vazne aj uprimne.dokonca aj asi nadsili.a mam taky pocit ze vlastne ked sa pred nu postavil clovek ktory sa zmenil.pochopil svoje chyby,trpi za ne a chce to vsetko napravit ako keby sa zlakla a zutekala.a ja som z toho tak dost na podlahe lebo si myslim ze som ju tym ze som jej chcel vsetko dokazat nemohol urazyt ani nieco podobne lebo ak ma naozaj lubi mala by byt praveze rada nie?naozaj tomu nerozjmiem.lebo aj po rozchode sa ona zacala priblizovat.a aj ked sme sa rozysli nejaky ten zvrat nastal lebo sme sa stretavali a bolo vtom nieco ako keby sme boli vtych casoch ked sme zacinali.zrazu nastalo ticho a odvtedy nevola nepise.asi naozaj potrebuje cas na premyslenie a aby si dala doporiadku svoje city.len nerozumiem to jej chovanie

Tina23

Asi by naozaj bolo najlepšie nechať ju chvíľu tak, nech si aj ona o tom popremýšľa , určite sa neskôr ozve :)

Dilin0

tak urcite ze jej je to neprijemne ,asi aj tebe by bolo keby ta jej rodina nemala v laske..a to ze ty si si to vybavil je jedna vec..ale nieste manzelia ,nemate dieta .je to "len" partnerka ,to je ze citis ze je ta prava to asi citi kazdy zamilovani a svojej polovičke...a dva roky nieje zas az taka dlha doba..urcite jej daj cas na premyslenie, ty si si svoje veci premyslel teraz nechaj ju.niekedy partnery potrebuju od seba pokoj vieš...ked bude chciet sa ti ozve a ked nie tak urcite sa jej ozvy ty po nejakom case.ked to budes citit tu spravnu chvilu..a ked ta odmietne tak potom je mi to luto...neviem ci som ti pomohol vela stastia.

ps: komentare typu prezyvka55 a spol. len ignorovat a nereagovat,nevyplati sa

Smutnucky

Cisty slovensky idiotizmus.ak neviete poradit nepiste nic.ale vidim ze tu ani normalnu odpoved nedostanem.nepotrebjujem vase nazory co si onej myslite.potreboval som poradit ako ju mam ziskat spat.ale asi sa nedockam tak som tuto diskusiu ukoncil.dakujem

Prezyvka55

Smutnucky :D :D jasne ty tu budes urcovat kt nazor je normalny a ktory nie a kto tu ma pisat a kto nie.

pobavil si :)