Ako poslať balík diskrétne?

Príspevok v téme: Ako poslať balík diskrétne?
MinnieMae

Dobrý deň!
Prišla som si sem pýtať radu, lebo som už úplne, ale úúúplne zúfalá! Zrejme bude táto téma trocha (eh, trocha viac) od veci, vopred sa ospravedlňujem...
Potrebovala by som poradiť, ako sa dá poslať balík doporučene čo možno najdiskrétnejším spôsobom, teda aby sa neprezradila moja totožnosť... Ako najlepší nápad mi pripadalo zriadenie POBoxu, lenže som to bola vybavovať 4x a nevybavila som vôbec nič (tetuš na pošte mala neustále nejaký problém, nevedela odpovedať na moje otázky, neustále ma odkazovala na inú svoju kolegyňu, ktorá tam vždy ako na potvoru práve nebola... A nakoniec tetuš vyrukovala s tým, že pre mňa na pošte nemajú voľný box.) Vedeli by ste mi poradiť? Ešte mi napadlo poslať balík kuriérom, lenže vôbec neviem, ako to v týchto kuriérskych službách chodí a či by to pre mňa bolo "dostatočne diskrétne", chápeme sa :D Vopred ďakujem za rady! :)

wreck

ja by som si veruze radsej nechal poslat za hrst starostlivo nastihanych lonovych chlpkov dakej peknej tmavovlasky, v platenom vrecusku. och, vecna skoda ze ste vy devy dnes uz take akoze moderne.

Prezyvka55

tralalal / touchpad nie ale viem ze sa taky biznis robi, nespadol som z ceresne ako poniektori.

Tiez si myslim ze je to hovadina :D a nechapem ludi co si honia nad gatami alebo footfetisistov co si honia nad nohami, tieto 2 skupiny som nikdy nepochopil .. ale ich vec :D

Mna to netrapi neviem preco to teba trapi. Jedine ze by si mala/mal takeho/taku doma.

MinnieMae

Nechápem, aký problém máte... Ak, tak jedine sami o sebou. Možno ma budete mať za "príliš liberálnu", no nie, nehnusím sa sama sebe a nemám ani výčitky svedomia. Prečo by som mala? Preto, že niekomu spravím radosť? :D A že nad mini masturbujú- no a čo, veď je to príjemná činnosť :D Vy to hádam nerobíte?? Ak sa ma budete snažiť presvedčiť, že nie, ste najväčší klamári na svete :D A ako sa vôbec opovažujete takto niekoho odsúdiť bez toho, aby ste ho bližšie poznali??! Kto vám dal právo súdiť??! Je kopec ľudí s rôznymi sexuálnymi chúťkami, ktoré vy možno považujete za choré a zvrátené, možno sa s takými ľuďmi stretávate denno-denne v práci, možno každú nedeľu v kostole... myslím si, že je to každého osobná vec, pokiaľ tým nikomu neubližuje a neporušuje tým zákon. Žijeme v slobodnej krajine 21. storočia, nie v temnom stredoveku, preboha! Zobuďte sa! A tralalal, to s tou smrťou si už trocha prehnal, nemyslíš??

touchpad

Suhlasim s tralalalal
Taketo zenske sa mi hnusia. Ako si sa vobec dozvedela o tom chlapikovi ze zhana pouzite pradlo zien? Ako si k nemu prisla?
Takze studentky vysokych skol nielenze prostituuju ale aj zasielky posielaju. Pekne buduce pravnicky, lekarky, psychologicky, ucitelky....... nam to vychadzaju zo skol :D
Ako vidim Lulu a Prezyvka sa tiez v tom dobre vyznaju :D Prezyvka aj ty si nechavas posielat pradielko pouzite? :D

tralalal

oto horsie, pochopil som, podporujes zvratene chutky nejakeho fetisistu, ktory sa ukaja nad zenskym pouzitym spodnym pradlom. Hanba ti dievca, co ty a tebe podobne ste schopne urobit pre peniaze. To sa ti nehnusi, posielat svoje spodne pradielko nejakemu uchylakovi co nad nim masturbuje? Nehnusis sa samam sebe svojim konanim? Ak mas dobry vztah so svojimi rodicmi a ti sa snazili vychovat z teba slusnu zenu, nemas vycitky svedomia co by povedali ak by vedeli, ze ich dcera posiela pradielko nejakemu zvrhlemu uchylakovi? Myslis ze by boli radi. Alebo si to obrat. Si matkou a tvoja dcera za tvojim chrbtom aj ked dospela, zaraba peniazky tym aj ked len na prilepsenie ze posiela svoje pouzite spodne pradlo fetisistickemu chlapovi. Ci uz ma ten chlap 25, 40 alebo 60 rokov. Ako sa citis? Nehnusis sa sama sebe? Tvoje konanie a konanie tych mamiciek a studentiek ktore spominas je tak zvrhle a nechutne ako konanie totho uchylaka. Hanbite sa! A este ze mamicky si tak vypomahaju. Fuj, ja byt synom takej matky, tak to si radsej zelat smrt.

MinnieMae

tralalalal- tak dobre som sa už dávno nezasmiala, ďakujem za zdvihnutie nálady :DDD Niee, nenosíme po sebe špinavé spodné prádlo... sú ľudia, ktorých viac, než styk so ženou vzruší neživá vec- v tomto prípade nosené nohavičky. Už chápeš? :) A inak, ďakujem Vám všetkým za odpovede, už som vymyslela, ako to urobím :)

tralalalal

ja som to cele nepochopil
akoze mamicky si medzi sebou posielaju spodne pradlo? Nosene spodne pradlo? Fuha, a to sa vam nebridi, nosit spodare po inej zene co ma bohvie ake choroby? Bleee