Vyuziva ma?

Príspevok v téme: Vyuziva ma?
especial

Mam pocit ze ma moj priatel zneuziva.. Mam 20 a on 22 pisem mu seminarky kupujem blbosti (dpkonca mi uz aj Sam povie napr. Kup mi nieco na pitie) spolu nezijeme a chodime spolu rok he an starsne lenivy nechce sa mu ist so mnou von alebo sportovat.. Vzdy si na mne urobi "dobre" trva to 3 minuty a ide domov mozno je to an tym ze si nevazim samu seba :( ale is to nwm co robiy

especial

Citila som sa tak ponizene hlavne za tie peniaze nemam ich vela kedze som studentka nrstiham brigadu a on ma moznost zarobit si u svojej mami je podnikatelka lenze sa mu nechce a nwm ako ho nakopnut kupila som so oblecenie zmenola vlasy bola n.a. Damskej jazde a nic

BBB7

No dievča, mne sa chlapec nezdá.
Sprav si takú skúšku, raz trvaj na niečom ty! Skús iba nejakú maličkosť ktorá ti je však dôležitá a keď sa na teba s prepáčením vyserie, tak ťa asi že má dosť v paži a možno že je to iba typ chlapa, ktorý si myslí, že typ normálneho vzťahu je presne takýto...ak ti to však vadí (čo by som sa ti divila ak nie), tak je na čase porozmýšlať či má Váš vzťah zmysel.

keysha777

to ta čisto len využíva pošli ho kade lahšie ste spolu rok predstav si čo bude robiť ked udete spolu žit celý deň bude ležať a ty ho budeš obskakovať ,bude si steba robit doslovne slúžku.Ja by som si na chlapa ani peniaze nemínala on ma mínať na teba ved je predsta CHLAP,mu to povec a netrp mu to len preto že ho ľúbiš..

lilyiankaa

no mám pocit, že si pre neho len slúžka, dobrá si mu, len keď potrebuje napísať seminárku, niečo kúpiť alebo sa vyprázdniť..sa ti čudujem, že s ním si .... a hlavne, keď s tebou nikam nechodí ..to sedí len doma, či ako to mám chápať?