Verit / Neverit

Prezyvka55

Lulu2011 mozno ich mu dakto dal, bud zadara z nejakej akcie alebo niekto si ich u neho odlozil. Ja tiez nerad vysvetlujem take veci lebo keby som mal vsetko vysvetlovat tak sa zblaznim, mam ksefty s kadekym, take chlapske niekomu pomozem s tym potom ti on dakedy helpne. A tiez rad ocenim ked mi partnerka veri. Kebyze ma konkretne priame dokazy. Ale hadat sa kvoli takym nepodlozenim veciam.

Lulu2011

ved dobre to je ine, aj my sme kedysi pouzivali kondomy a nejaky v sufliku by sa pri pratani urcite nasiel, ale ona hovori, ze to je nove auto a HAK uziva cely cas, bola by som aspon obozretna, uz len kvoli tej blbosti, co jej povedal ako alibi, tazko tu davat zavery, ked nevidime do ich vztahu, ako sa k nej chova, aku ma pracu, ako su casto spolu atd. milion roznych okolnosti

Prezyvka55

Lulu2011 ja som ich kupil mozno pred dvoma rokmi mozno uz ani nie su dobre ale tak nevyhodim a nikdy nevies ci niekto nebude akutne potrebovat alebo ci sa to na nieco nemude hodit, nemyslim sex. Proste to ako ked zeny maju tie svoje haraburdy po kabelkach a tiez vyuzivaju tak 1/20 veci z toho co tam maju a zvysok maju keby nahodou.
Je to imho somarina keby ju chcel podvadzat tak ju podvadza. Vy furt potrebujete nejake veci k tomu. Si uvedomte ze ten kto chce to robi tak ci tak. Ci mu daco najdes alebo nenajdes. Ja vo svojom vztahu vobec neriesim take somariny. My sme s partnerkou celkom vyrovnany a vieme ze keby niekto podviedol tak sa vztah skonci a mame sa radi a vyhovujeme si ze toto by nikto neriskoval. Napokon nie je dovod jeden stacime druhemu.

Lulu2011

ja netvrdim, ze ju podviedol, ale mohol tam mat barlicku, co keby...schvalne som sa opýtala svojho muza, co by povedal dotazatelke, rovno povedal, ze ten dotycny ma ako poistku, ked sa nieco vyskytne ine, kedze jeho priatelka berie HAK, muz, ktorý je verny kondomy mat v aute nebude, ale tak beriem, ze aj medzi vami su iste odlisnosti ;) niekto proste verny je chce byt a niekto to berie na lahku vahu a je mu jedno, ked tej svojej ublizi

Prezyvka55

Lulu2011 ocividne mu vobec nerozumiete. Aspon poniektore teda mate problem aj s jednoduchymi vecami preto sa niektorym zenam neoplati daco vysvetlovat.

Prezyvka55

BTW inak nosim so sebou aj cigarety. Nefajcim ale niekedy zvykne niekto pytat alebo tym uplacam ludi. To su proste veci kt neries ak nemas nejake priame dokazy. Muzsky svet je komplikovany.

Prezyvka55

A inac lol co som si precital diskusiu :D ja mam notebook na heslo, mobil na heslo, vzdy tichy rezim, vypnute upozornenia na sms ze ked nezadam heslo do telefonu ani neviem ze smska prisla a aj tak nikoho nepodvadzam.
A tu sa riesi ze v noci isiel na hajzel s mobilom :D :D ved keby chcel tak si moze mobilovat cely cas v praci ked na neho nemas dozor preco by to robil prave v noci.
Maj oci usi otvorene :D ale niektore naivne nazory ze ma kondomy alebo chodi s mobilom na zachod ze podvadza tak to je smiesne :D.
Moja priatelka v zivote nevidela ani neuvidi co mam na pc vzdy ho blokujem nikto okrem mna sa tam nedostane. Ale nic tajne okrem prace tam nemam. Praca je bohuzial tabu aj pre priatelku. Nesmie mat k tomu pristup nikto.

Prezyvka55

No ja mam tiez kondomy stali pri sebe ale tiez som ich nepouzival na nic zle, to mas ako vreckovy nozik, nikdy nevies na co sa budu hodit. A mohol tie kondomy niekedy kupit a len tak ich drbol do auta a aj zabudol ze ich tam ma.

Lulu2011

co on na rozchod? ako sa vyjadril k tej krabicke kondómov? mal nejaku lepsiu story pripravenu, ci stale ta ista, ze boli erarne z prace