Krive zuby

Príspevok v téme: Krive zuby
lucy252

Ahojte. Mam krive zuby, teda iba jeden horna jednotka mi narastla strasne do predu, ako mala som mala nosit snimatelny strojcek ale nenosila som ho teraz mam 20 rokov a aj noveho zubara, takze budem mat strojcek, ukazoval mi fotky 30 rocnej zeny s takym istym krivim zubom. nosila taky ten priesvitny strojcek a za 4 mesiace mala krasne rovne zubky, vraj aj ja budem mat za 4 mesiace krasny rovny usmev, no neviem...je to mozne za tak kratku dobu vyrovnat vystupeny a dost vystupeny krivy zub? mate niekto taketo skusenosti?

andybasket

Ahojte, ja som nosila strojček- fixný horný aj dolný- asi tri roky a po troch rokoch sa mi zuby posuvaju, ale uplne inak ko boli predtým, som z toho zufala a neviem čo mám robiť :( Tri roky som sa tešila z pelných zubov a keď nastal čas vyradiť platničku na noc, tak sa mi začali posuvať :(

pama

Ahoj lucy252, nechcem ťa sklamať, ale ja si myslím, že je to nejaký nezmysel, pretože ti zuby rostú niekoľko rokov jedným smerom a teraz keď ti dá zubar na zuby strojček tak ti ich má ten strojček len za 4 mesiace vyrovnať? Strojček by si mala mať približne 18 mesiacov aspoň čo ja viem. Inak ver, že keby sa ti aj po 4 mesiacoch zuby vyrovnali, tak za takú istú dobu, možno aj skôr by sa ti vrátili naspäť. Tomu ver , ja som mala strojček 18. mes. a zuby sa mi vrátili do pôvodného stavu približne za 1,5.

kosa

kolko ma rokov ten tvoj dentista?
niektori maju skusenosti zo skoly, aj z prakse.
daj na jeho radu.
rakovina je liecitelna. ten tvoj zub je banalita.
inac casom sa moze stat ze strava bude tlacit na ostatne zuby takze aj ine sa mozu vychylit zo svojej pozicije.
popros tvojho dentistu aby ti vsetko vysvetlil, celu mechaniku zubov( to znamena ze co sa deje ak zuby su krive ako to vplyva na ostatne zuby atd atd on uz bude vediet co MAS VEDIET,).
ten strojcek si daj.
jedna z mojich pacientiek ma 34 rokov dve deti a az teraz si nasla cas na svoje zuby.
dakujem za pozornost.

lucy252

no to je taky ktory moc nevidno..:)...aale za 4 mesiace vyrovnat zub no neviem...poculi ste niekto nieco take?...najlepsie by bolo rozpravat sa o tom zo zubarom ale zatial som si nenasla cas k nemu zajst...

zufala

lucy a aky je to ten priesvitny strojcek? mne zubarka neskoro vytrhla ocne zuby (vytrhla ich az vtedy ked som mala nove do polky vyrastene) a teraz ich mam strasne vpredu. strojcek som tiez akomala nenosila a teaz sa mi zda ze sa mi tie ocne posuvaju dozadu, ale strasne mi pritom vytlacuju predny zub dopredu. a moja zubarka to ignoruje. mam 17 a hanbim sa mat stale strojcek na zuboch a zacinam nad nim aj uvazovat lebo mam depresie zo seba