Nazor na chalana ktory je "iny"

koheu

Tiez travim viac casu doma pri pc.ale to bude aj tym ze na dedine neni velmi co "vystrajat"..par krat za mesiac vyfiltrovat hlavu vonku s kamosmo a staci mi to...nie kazdy je "krcmovy typ" kazdy den mimo...a ved protiklady sa vraj pritahuju, po case sa mozno budute vzajomne doplnat.v tajomnosti je krasa, pokial nenatrafis na nejale skazene individum :-)

in blossom

no ja tiez velakrat nejdem do spolocnosti ked ma volaju, lebo napr. aktualne sa chcem venovat niecomu inemu. ale ked mam chut, tak idem. z toho co pises, vyzera byt celkom ok, ked ma aj tych kamosov, tak je to proste normalny chalan, mozno introvert, co ma tiez rozne plusy. a ak ty si skor ta, co potrebuje spolocnost, tak nevadi, ved sem-tam pojdete dakam spolu a inak si ty robis svoje on svoje, pre mna idealny vztah, ja napr. potrebujem naozaj velmi vela priestoru pre seba a vadilo by mi, keby som mala stale chodit niekam s partnerom...
ale ked sa tu pytas, asi mas nejake pochybnosti? lebo ak k sebe ladite, tak to pojde hladko a nemusis sa pytat druhych, moj nazor.

Julca1988

Zaujmov kopu nema praveze, vacsinou je doma na pocitaci ale je v tom dost dobry vie vraj opravit skoro vsetko, a je na nete, pozera serialy a hra hry. A este cita knihy. A von nechodi akoze velmi do spolocnosti ale sam sa prechadzat alebo sam sportovat. A nechce ist ani ked ho niekto vola niekam, tazko ho vytiahnut von. Akurat ma nejakych troch kamosov a s nimi chodi.

in blossom

a este, vsimaj si, ci je so sebou vyrovnany, ma kopu zaujmov a je proste rad sam, alebo je sam proti svojej voli,lebo sa ti moze stat, ze sa na teba nezdravo upne a neda ti dychat. ak je po vsetkych strankach ok, tak smelo do toho

in blossom

ja som na tom skoro rovnako ako on :) akurat priatelov mam dost. co to znamena, ze nechodi "von"? akoze do krcmy kde by ho videli? lebo to ani ja neoblubujem, ale vonku som skoro stale, teda mimo domu ;) skratka je iny, ja oblubujem takychto ludi. a kto o nom hovori ze je podivin? len za to, ze ma ine zaujmy, nazory, zivot? (to mne obcas brat tiez povie, ze som uplne mimo, ale od neho a podobnych to je vlastne poklona, lebo by som nechcela byt ako oni a nikdy som nebola :D ) alebo podivin preto, ze ma nejake divne prejavy vo spravani? to by som si uz dala pozor, aby to nebol nejaky latentny psychopat, ale ak je uplne ok, tak v pohode, ja lubim nezavislakov

keysha777

ano co je natom,mozes byt rada ze neni z tej menšini kde menia baby v posteli kazdu noc,piju,fetuju atd.. takehoto chalana si praveze mozes priputat k sebe co najviac