Je pravda, ze zakomplexovani muzi si vyberaju za partnerky blondiny?

Príspevok v téme: Je pravda, ze zakomplexovani muzi si vyberaju za partnerky blondiny?
oxymoron

V jednom clanku vedeckeho casopisu pisali ze blondiny si za partnerky a verne priatelky vyberaju prevazne muzi ktori trpia komplexom menejcennosti a nizkym sebavedomim. Ze pri nich sa citia atraktivni a sebavedomi ako naozaj su? Vraj to dokazali vedecke studie podla prieskumov. Co si otom myslite? Casopis je zahranicny a nebudem mu tu robit reklamu takze nazov nedavam.

karolinka122

a v podslednej dobe mam pocit, ze s tymi blbymi ludmi akoby sa vrece roztrhlo a je jedno , ci su stari, mladi, blond, cierny, pekni , skaredi. Tato tema mi pride tiez akoby zalozena clovekom zo spominanej kategorie a vobec netusim, ci je blond, lebo je to jedno...

karolinka122

a nepremyslal si, kolko tych blondyn je naozaj blond od prirody, alebo odfarbena tmavovlaska? takte je to relativne ci su blbe prave blondiny, alebo tie tmave...

sebavedomy

ja za seba poviem ze niesom zakomplexovany a blondiny nemam rad preto uz len tym ze oni nielen ze posobia naivne a hlupo ale aj take castokrat su co mam odskusane z praxe.

karolinka122

tak ty uz ozaj nemas co robit , len citat a verit takymto kravinam, co sa kde na bleskovkach popise a este to ist rozoberat na diskusii zdravie?

LEDdioda

Hah tak určite je to pravda aspoň čo u môjho brata zakomplexovaného ktorému sa len blondíny páčia :D
Potom poznám ešte jedného zakomplexovaného kamoša a ten tiež len na bloníny letí a mám aj jedného suseda taký hňup čo má tiež peroxidku za ženu, ona taká papuľa a on ako krtko pri nej DDDD
Takže na 95 percent to pravda bude