Podviedla som ho....

Príspevok v téme: Podviedla som ho....
neverníčka

Pekný deň prajem.
Rada by som tu na fóre našla nejakú osôbku, ktorá podviedla partnera vo vzťahu s iným. Celkovo, čo si myslíte o nevere? Mám priateľa dva roky, neskutočne ho milujem, no posledné mesiace nám to akosi začalo škrípať po sexuálnej stránke. Už sme o tom aj diskutovali a snažili sa to nejak vyriešiť. No stále to nie je to, čo to bývalo na začiatku. Náš sex bol divoký, vášnivý, skvelý.
Pred pár dňami som ho podviedla, bol to sex na jednu noc, ten muž ma neskutočne priťahoval. Nedalo sa odolať. Svedomie šlo bokom. Samozrejme bol v tom aj nejaký ten pohárik vínka. Teraz neviem, čo robiť. Cítim sa zle, môj priateľ si to nezaslúži, on je pre mňa dokonalý, začali sme si už aj budúcnosť plánovať. No najhoršie je to, že i keď svoj čin ľutujem, predstavujem si, ako sa s dotyčným opäť stretnem a aké to bude SUPER! Som ako rozdvojená osoba! Nikomu nechcem ublížiť!!!!!!!

0vecka

2 novaKt co sa frekvencie tyka tak tam je pravda ze neexistuje hranica kedy je to vela a kedy malo... akurat ze podla mna existuju urcite oblasti kde je to urcite vela a kde je to urcite malo... aky zmysel ma vztah kde jeden si to rozdava s inym kazdy den? ak je to raz za rok tak to mozeme kludne zanedbat...

co sa pozerania tyka tak to nevim ak by mi bol chlapik sympaticky tak mozno hej ale skor nie

0vecka

2 novaKT ano dokazem... je to to iste ako ked niekto zavesi fotku svojich pohlavnych organov na net...nevadi im ze to vidi polka sveta ale vaadi mu ak by to videli napr jeho kolegovia a vedeli by o tom ze je to on... toto je socialna zalezitost ktora toho cloveka ovplyvnuje napr kebyze si zajdem s kamaratom na pivo tak ej dost mozne ze po par poharikoch zacneme tuto temu alebo sa to moze rozsirit v partii a padat nemiestne poznamky...

podla mna mas ty chybnu logiku... ak si to tovj partner/ka robi rukou tak ti to pravdepodobne nevadi ale ak by ju robil rukou niekto iny tak by ti to uz pravdepodobne vadilo... a mozem pouzit tvoju vlastnu logiku aby som povedal ze si protirecis

Lulu2011

Fero je fajn, ze tu pises, urcite to vela babam, aj muzom pomoze, ze na svete nechodia len egoistickí chudaci, co si potrebuju nieco dokazovat :) ale neznepokojuj sa, ty vies aky si a to, ze ty taky si a je nas vernych viac, je dokaz, ze to so svetom nebude uplna katastrofa, blbe je, ze nevernici sa ochudobnuju o pravu lasku, lebo nikdy nepocitia tu krasu, ale to uz je ich vec, skoda len, ze vela z nich je neuprimnych a podvadzaju svojich partnerov, ktorí si to nezasluzia, lebo nemaju v sebe ani stipku cestnosti, ze by sa priznali a dali volbu partnerovi, ci chce byt s niekym bez chrbtovej kosti

novaKT

0vecka
ved jasne ze je to zdrave, ale nie ked menim partnerov.
to by musel byt sex cisto pohlavny, bez bozkavania napriklad, herpes dostanes aj oralne...
a neviem ako ty, ale sex s gumou s inou versus sex bez gumy s vlastnou - tam snad nechces povedat, ze by vyhrala guma :D
prosim ta... :D

novaKT

0vecka, protirecis si. ked ti nevadi cudzi raz za rok, ale kamos pravidelne ano, tak si protirecis. voal sa to aj nejaky psycho neviem aky syndrom. fyziologicky tam nie je rozdiel, ci do tvojej vojde penis kamosa, alebo cudzinca.. (pokial nie je cernoch), tak preco ti kamos vadi a cudzi nie ? doakzes to aj nejak vysvetlit... preco taka selekcia?
a odkial mas ten limit "raz za cas" a "pravidelne", tam neexistuju hranice.
a podla mna uz len to, ze sa to neda jasne zadefinovat co je vela a co nie, je uplne rovnake ak to urobi raz, alebo 500x za rok.
este mi napis, ci by si sa pozeral..

0vecka

2 novaKT jj pravidelny sex je zdravy... fyzicka aktivita... ak sa pouzije ochrana a nerobia sa nejake nestandardne praktiky alebo napr oral tak sanca na prenos chorob je minimalna aj ked je

0vecka

a preco? sirenim chorob sa da dnes uz zamedzit navyse je to zdrave... a nevim ako by som moohl moju nachytat? akoze ak by som sa rozhodol zahnut tak urcite nie u mna doma...zase niesom padnuty na hlavu...

0vecka

nevera neni imho vec poslednych rokov...staci ked citas stare knihy a casto tam postavy rozmyslaju tak ze teraz sa ozenim a o 5 rokov si najdem milenca...