Sex, fajka, atd.

Príspevok v téme: Sex, fajka, atd.
bramborka24

Ahojte, mam taky problem posledny pol rok s partnerom.

Obaja sme hanblivy ,takze menej komunikujeme co sa tyka prave tych dolezitejsich veci,ja sa este viem "premôct" no s nim je to horsie...

Moj problem : Trva max pol roka, ide o to,ze sex nemame skoro vôbec,iba anal ked tak(obom sa paci,preto), fajku ma stale kedy chce, ruko ho tiez urobim kedy chc- ALE naopak nic .... A tu je moj problem,, preco ??? Preco je mam robit jemu vsetko kedy on cche a on mne nic ?? Klasicky sex sme mavali,ale nie tak casto,no teraz uz vobec (a som zena,chyba mi aj ten predsa ) , o prstikoch sa da este hovorit,do vtedy boli,teraz uz ani tie nie ,,a o orale (mne) nemozem ani hovorit,lebo este som ho nemala od neho,lebo je mu to je proti voli , aj ked ja fajku robim rada...ide o to ,ze nechapem preco je to tak,,rozmaznala som ho tym,ze on ma kedy chce alebo co ??? Poradte prosim co s tym ... Okrem oralu,nutit ho nebudem,ked viem,ze ho nemusi...ALE IDE O KLASICKY SEX, PRSTOVANIE, a tak... :/ Dakujem za rady :)

Sejla

bramborka, nechcem si moc domýšlať, ale príde mi pokrytecké, žiadať orál od teba, ale on ti nespraví, lebo sa mu to hnusí??? A čo sa mu na tom hnusí? Máš snáď nejakú chorobu, či si špinavá? Predpokladám, že nie, tak kde má problém? A robíš mu full servis aj s upratovaním celého bytu a keď chceš prebrať niečo dôležité a intímne, tak on uprednostní hru na pc, či inú mega dôležitú činnosť? Neváži si ťa!

bramborka24

Nie ziadne peniaze,ziadna stetka,ziadna zavislost atd.....
Ide o to,ze my spolu byvame 2 roky, starams a o neho vo vseobecnosti,varim,periem,upratujem(aj on,ale menej .D) , travime spolu cas po praci doma a uz ked sa staram o poriadok a tak,tak sa staram aj o jeho p.... ;)Som taky typ proste ....

papousek

Vyeb sa na neho a nebud sexualna sluzka.ziadna fajka ak on ti nikdy nevyhovie preco ty potom ano ved nie si hovno.ja by som ho uz kopla do zadku ovsem ak nie si platena stetka a urcite mas vlastnu hodnotu sebaocenenue takze preco by si mu mala vyhovuet ak on tebe nie alebo si od neho nejak zavysla?

bramborka24

Sejla dakujem,asi mas pravdu,,ja si tiez myslim,ze skor som si ho asi rozmaznala tym,ze to robim tak rada,ved pre chlapa je super,ked partnerka mu to robi rada ustami nie ??
Ale asi skusim pravidlo nieco za nieco ;)

Maoam

cize robi to tak, ze aby jemu bolo dobre ale tebe nedopraje nic

zrejme vela P-cok, ale zjavne nejavi o teba uz skoro ziadny zaujem