Zmenšenie prsníkov

Marsmeloun

možno pojdem este v utorok ... ci mi este dake neukaže ...alebo co mám robiť sama neviem ....možno to vyzera aj časom inak .... akt je teraz ťažké pre mna sa rozhodnuť ... ale sa bojím že nebudem spokojná .... a opravovať sa to nebude ... lebo ako mi povedali -... učel operaciie nie je estetický ale len odlahcenie chrbtice...

Marsmeloun

ja viem :) len mi to je vsetko tak luto ako sa to zomlelo ... ako som to tak dlho chcela, dlho vybavovala a zas som skoncila sa to zvrtlo tak že sa to neda tam kde chcem ja :-( ak mám pravdu povedať , lutujem to vybavovanie, platenie za potvrdenia ... som mohla hned šetriť ,.. hned na to čo som chcela .... čo už človek xchce ušetriť a nakoniec sa osere sám seba :D :D :D uvidím no.... utorok mám prísť definitívne povedať a dohodnuť termín

Marsmeloun

jasne že hej ... a vždy je hlavne, že je spokojný majiteľ prs ..vela ludom sa nepáčia také ,,aké ukážem na fotke že by som chcela také ja . niekomu napríklad ide hlavne o zdravie ... ak mám povedať pravdu .. mna chrbát nebolí .. len chcem už konecne vyzerať ako clovek a nie mat jeden prsník mensi o 3 čísla ....proste ... vravím že som videla vela fotiek už .. a mám kusok o tom inú predstavu ako by som to chcela mať ... aj ked clovek nikdy nevie ako čo dopadne ... ale chcem ist asi niekde ... kde pojdem aspon trocha s doverou a bez strachu...ale nwechcem odrádzať

elkei

A Marsmeloun podla mna,ak nie si na 10000000000000 % rozhodnuta ist do BB, tak radsej pockat, ako by si to mala potom lutovat. Drzim palce :-)

elkei

Asi aj viem koho myslis, preto ma to trosku zarazilo,kedze tam bola spokojnost....ale asi zalezi na uhle pohladu a na vkuse....ja tiez este nemam deti a 24 rokov.

Marsmeloun

a BB no ... velmi milí ludia, užasný prístup ... strasne príjemní su fakt ... len vysledok som videla už aj lepší ... ako nioe je to zlé ... to nemožem povedať ... ale tak ja ked už pojdem chcem by fakt spokojná ...a že mi topreplatia mi dneska volali ... a teraz strasne vaham co mám robiť :-( uplne som z toho zufala :-(

Marsmeloun

prepáč ale nejdem to posielať .... ta osobka chodí aj semka tak ak bude chcieť ona sa ti ozve :) no tak to mas dosť casu este :D ja som len na schvalenie cakala 2 mesiace :D ide o to že ja som chcela ist ku Lehotskému .. on je vraj velký odborník ... lenže ja mám 20 rokov a este nemám deti tak ma poslalk tomuto ... že on operuje novsie a neposkodzuje sa pri tom až tak zlaza

elkei

A nepodelis sa s nimi....sice ja som este len vo faze vybavovania papierov pre poistovnu, ale velmi ma to zaujima, mne gynekologicka odporucila BB

Marsmeloun

a nechcem ta odradiť ale nevypatras nič :D na nete nemá nič a svoju prácu neukazuje ... ani na konzultácii ... vraj nemože ...aj ked neviem prečo .. kedže je to fotené bez hlavy vždy ...