Ake granule papa vas pes?

Budy

mám otázku pre skusenych chovatelov psov a mačiek. Od kedy davate vaším domacim mazličkom granule a konzervy? Mame malu mačku a maleho psa. Obaja maju 3 tyždne.

Heartino

my sme našemu davali granule určene pre psa a nedelili sme to na šteniatko a dospeleho psa. Chitili mu, pes rastol, bol vesely, tak sme to tak nechali. Občas dostal konzervu. Grnaaule a konzervy sme mu dabali Brit monoprotein, s lososom a kraličim masom,

Saw

brit monoprotein konzervy masa a vyplne ale je to cca 50 na 50 v zlozeni a pes ch zere ako divý ... proste tuto stravu on miluje najviac

Sharon85

Precitajte si nieco o BARF (krmenie psa surovou a varenou stravou). je toho o tom vela, najlepsie je precitat si o tom nejaku literaturu, ale je to to najlepsie pre zdravie a dlhy a plnohodnotny zivot psa.

aňuša

krmiť psa len granulami je pohodlnosť majiteľa. O psa sa treba aj starať. Skúste vy žrať celý život len granule - roky rokúce...to má mať maximálne raz do troch -štyroch dní. Inak treba psovi aj variť a podobne.

VeronikaLc

jedny stredne kvalitné granule sú Eminent Puppy, mám s nimi dobré skúsenosti, dobrá znášanlivosť... ale aj s Trainerom mám dobré skúsenosti, treba sa zamerať hlavne na to, či robia psovi dobre, akú má stolicu, alergické reakcie a podobne, ak nie je niečo v poriadku, zmeniť okamžite značku a psa netrápiť, aj ked prechod na granule sa postupne robí približne týždeň

VeronikaLc

odkedy sú granule typu Darling a spol výživné, plné mäsa a zeleniny? naozaj sú ľudia takí tupí, že uveria blbej komercii? zobuďte sa už a začnite študovať z viacerých zdrojov!