Aké je to byť pekný a obľúbený?

Príspevok v téme: Aké je to byť pekný a obľúbený?
anet217

Nehovorím, že nie som úplne pekná, ale nie som zasa ani žiadna hviezda..a odvíjajú sa od toho iné veci, teda, že ma v škole šikanovali 10 rokov za výzor, za moje vyspelejšie správanie a viete, ked malé deti spoznajú niekoho kto sa správa vyspelejšie a má iné intelektuálnejšie záujmy ako oni, tak samozrejme, že ste hned stredobod pozornosti a robia vám zle....no podstata je , že aj ked poviem, že už je to za mnou, a už som rok na gympli,v hlave stále kolujú tie nepekné veci, ktoré ma utvdzujú v tom, že nie som dostatočná...a nikomu sa neoplatí so mnou baviť...aj môj výzor...poviem to, nemám sa rada....možno len trochu, ale keby mi niekto ponúkol, že budem môcť byť modelka, síce úplne sprostá, tak by som asi menila všetku svoju múdrosť a jednotky.....kto niečo také nezažil, nepochopí to, to viem....a vlastne somsa len potrebovala vyrozprávať, pretože niekedy je tých vecí na človeka dosť.....

ebi777

na výške som bola pekná a oblúbená, teraz v práci je to tak, že som už len pekná :D a keďže kvôli tomu si ma na vedúcich pozícií dosť doberajú.. a druhá strana mince je, že kolegovia ma zas (zrejme kvôli tomu)nemajú v oblube, nie je to bohvie čo, je to určitý druh psychického nátlaku, s ktorým sa musím vysporiadať,, je to záťaž, ak to mám porovnať, predtým som sa mala lepšie ;)