Akne z drog?

Príspevok v téme: Akne z drog?
HgAbcdefgh

Ahojte, pred dvoma tyzdnami mala kamaratka cez vikend volny byt, tak sme samozrejeme "pařili"... Vyskusala som aj marihuanu. Uzila som ju v piatok aj v sobotu (cca pol gramu za vecer). Ucinky to malo na mna obrovske, no odvtedy mam neskutocne vyhadzanu tvar.. Alkohol som si nedavala. Fajcim, jem zdravo(az na sladkosti), sportijem, beriem zinok, pravidelne a dokladne si tvar cistim. Moja otazka znie: moze byt moja vyhadzana tvar dosledok tohto prehreneho vikendu? Ak ano, co teraz?-ved predsa normalne vyrazky zmiznu do 3-5dni, ja mam toto na tvari uz vyse dvoch tyzdnoch a tie vyrazky nemiznu iba sa pridavaju dalsoe a dalsie! Chcem podotknut, ze ani pred tym som nemala najdokonalejsie tvar. Mala som par vyrazok ale to tak 2-3-4, no teraz hrozna, nechcem to pocitat, no minimalne 30 by som naratala..

Mikal

Len si to sírove mydlo prosim ťa nekupuj.Akne je zalezitost vnutrajšku a nie vonkajšku.Mala by si si prečistit aspon telo.Skus aspon 2 dni nič nejest len pi vodu , a ovocne štavy nie dzusy(pomarancovy).No marihuana je aj dôsledkom akne , skus sa pozriet na niektorych mladich ktori ju uzivaju a aku maju tvar , no su zase take typy,ktore akne z mariuhuany nemaju.

m8cr6

zrejme maš len niečo s hormonmi...to prejde...kup si sirove mydlo v lekarni stoji asi euro dačo...podla navodu použi...alebo od clean&clear podobné tomu je to www.anytimeretail.com
nejako takto to vyzeralo, predávajú to v malej krabičke taká modrá tuba...to pomáha naozaj dosť na vyrážky.....natreš a splasnu
neboj, z travy to nemaš :D

ebi77

tak podľa mňa odbúravanie marihuany z tela fest zaťažuje pečeň, a hovorí sa častokrát, že pri liečbe akné treba prečistiť pečeň

možno tá marihuana dala zabrať tvojej pečeni a akné je dôsledok