Primeraná výška a váha

Príspevok v téme: Primeraná výška a váha
momom5

Chcela by som sa opýtať či je v pohode keď vážim okolo 54 kilogramov, meriam 176,5 a mám 14 rokov. Vysoká som po svojom otcovi, ten má nad 2 metre a moja mama je o 2 centimetre odo mňa nižšia. Porastiem ešte? Ja nehovorím že sa za moju výšku hanbím alebo proste mám z toho komplexy ale skoro žiadne baby nie sú vysoké ako ja a ani chalani -__-

Ďakujem za rady :)

loolipopp

to nevadi vobec, ze si taka vyrazna, casom porastu aj ostatne, ale ty bud aj teraz hrda! :) lebo je to krasne :) viem, ze je tazke byt jedna z mala, ale naozaj zle by bolo, keby si vynikala niecim zlym, lenze toto je naozaj dobre :)

Sima5847

ja mám tiež 14 a mám 170 cm a 45 kg :( strašne by som chcela pribrať ale to proste nejde....niektoré baby by chceli byť vysoké ale mne sa to vobec nepaci a račej chcem byť malá :(

Hrac

ak ti vydrzi vyska a vaha, tak trenuj silu, lebo za par rokov ju budes potrebovat na odhananie tolkych napadnikov :)

daniela74

ak by si trosku pribrala tak nic sa nestane, pretoze nemas nizku vahu, ale ani idealnu, ale to sa vekom a casom este upravi. a co sa tyka vysky, tak nizke dievcata su zlate, ale vysoke su sexy ;-) modelku pod 170 cm nenajdes, pomaly uz ani pod 175 cm, takze vysku mas velmi peknu :))

Najčítanejšie články