Milujem ju!

Príspevok v téme: Milujem ju!
nyS

Ahojte, potreboval by som poradiť už dlho nad tým premýšľam. A teraz potrebujem názor aj od iných...
Je to už skoro rok, kedy sme sa zoznámili, stretli sme sa tak, že som sa jej v nemenovanom obchodnom centre,
som sa jej prihovoril, rozprávali sme sa všetko okej. Chodili sme vonku, na kávu (rande) všetko išlo tak ako malo,
jediný taký vážny problém bol, že mala priateľa, to už nebola taká perfektná správa. No ale bral som to ako fakt.
Ale časom sa s ním na rozišla, ako vysvitlo, tak to nebolo definitívne. Sú spolu znovu a to až do teraz.
Nebudem vám opisovať, čo jej robil. Myslím, že si urobíte mienku o tom, prečo sa s ním prv rozišla.
Čas plynul, stále sme chodili von atp. A raz som sa jej rozhodol, že som sa do nej za ten čas zaľúbil.
No, ale čo človek nechcel, čo iné mohla urobiť ako ma len odmietnuť, bolo jej to ľúto, že mi to tak ublížilo.
Chvíľu sme sa spolu nerozprávali, ale to ja som bol naivný a to bola tá najväčšia hlúposť čo som urobil, že som
sa jej neozýval. Ale teraz po čase, sme spolu znova v kontakte, dohodli sme sa, že skočíme na kávu.
A až teraz som pochopil, čo k nej naozaj cítim.
A teraz som v takom pomikove, neviem čo mám robiť mám počkať? Alebo to mám nechať tak, a "hľadať" ďalej.
Ku žiadnej inej som necítil to, čo cítim k nej. Pravdu povediac, je to môj ideál.
Dopredu vám ďakujem...

Ison

nyS, môžem sa ťa opýtať odkiaľ si? Lebo tvoj príbeh mi desivo pripomína situáciu v ktorej sa práve nepriamo nachádzam a ktorú v týchto dňoch spracovávam.

nyS

ja111222333: Ďakujem, za takýto pozitívny názor. Udal som si cieľ a snažím sa ísť za ním. Nechcem im to rozbiť, len to by ste museli vedieť viac o tom, ako to všetko je a aké sú okolnosti... Plno ľudí mi hovorí kašli nato, choď ďalej, ale nieje to až také jednoduché, o lásku treba bojovať, a nie čakať na ňu ako xy ďalších, nehovorím, že to je zlé, ale určite je lepšie niečo si vybojovať ako keby nám to malo len tak spadnúť z neba.

ja111222333

Mna fascinuje skor to, ak ma niekto zaujimave vyzarovanie, Ausstrahlung ako to volaju Nemci. To posobi velmi atraktivne, aspon na mna. Nieco podobne ako strach z neznameho.
Sed, sed a do tmy nieco hraj, sum letnej lasky, privolaj, tak hraj, o kvitnuti pupavky, raz, raz a navzdy sfuknutych. Ak tak sa moze skoncit statie, cize nie si na tom az tak zle:-)

nyS

Derby79: A ako vieš, že je to jednostranná zamilovanosť. Možno sa toho bojí, znova usudzuješ podla ničoho...Viem nerozpísal som to tu celé, ale chcel som nájsť niekoho koho to zaujímať bude, a má chuť mi pomôcť. A nie hneď uvrhnúť. Akože už fakt nechápem niekedy ľudskú mentalitu a charakter...