Môžem byť gravidná?

Príspevok v téme: Môžem byť gravidná?
macik

dobrý den,chcela by som sa Vás seriozne opýtať na moj problem.Neviem,či mám ísť hned po tabletku PO,alebo nie.

partner mal 2 dnovú abstinenciu,pootom som ho spravila pusou,mal orgazmus,potom sa šiel hned umyť,a vycikať.
DO pol hodiny sme však chceli normálny styk.BEZ kondomu ( čiže žiadna antikoncepcia) vošiel do mna (ale len možno 2-4 cm maximalne) ,potom po par minutach sa spravil MIMO mna,potom sa šiel znova vycikať umyť,do hodiny sme znovva mali styk,penis dal bez ochrany znova do mna 2-4 cm zase druhýkrát.Bol vo mne zase par minut.potom ho vytiahol včas.čiže neejakuloval do mna ANI RAz,lenže predejakulačná tekutina určite bola.

dočítavam sa na nete ,že po prvej ejakulacii su pritomne spermie v tekutine.takže teraz sa celkom obávame.nepostačilo ak sa šiel partner vymočiť???niekde čitam na nete,že vymočiť sa a umyť nestačí,tak sa pýtam,či neviete niečo viac

menzes som mala 12 .2,trval približne 5-6 dní.po skončení som 3 dni. Ovuláciu mávam cca 10-16 den cyklu,ako kedy,lebo nemam pravidelny menzes.Ale teraz ovulaciu asi nemam,mna vacsinou bolieva bruško vtedy .Lenže dočítala som sa na nete,že spermie v tele ženy prežijú 5 dní,a to už ovulácia BUDE u mna.Neviem,či aj z predejakulačnej tekutiny.mám z toho teraz trošku lepy.som pred ovuláciou asi 2 dni a viem,že spermie prežívajú 5 dní v tele ženy.neviem,čo teraz s tým.Hned som sa aj umyla,aj vycikala aj ja.partner ani nebol hlboko vo mne.ale predsa len ,bol vo mne,čiže šanca asi je:(

prosím o rady,čo s tým teraz.nechcem zbytočne stresovať a ani brať tabletku PO.prosím poradte.da sa takto otehotnieť?

mysh

Ja som si nebola az tak ista, ci je to napochybach... vahala som medzi nou a Trufflou... uz sa mi tie dve a ich dalsie nicky pletu :-D

james bond

ano bola to ironia, neviem co ste stvarali ale podla mna moc stresujes, ale nikdy nevies, ale zase riskovat ze raz budes dietatu rozpravat ze je tu nahodou lebo si myslela ze 3 cm v posve su v pohode, ale chytilo si tlak a rychlost a si tu medzi nami, ved skoc rano na gyndu a uvidis co ti poradi, tabletka po straca ucinok cim dlhsie cakas a narobi ti dobry bordel v tele, tak namiesto analyz centimetrov zajdi k lekarovi po radu, drzim palce

macik

james bond nerozumiem to bola ironia,že 3 cm je MOC ? neviem presne kolko CM bol v mojej pošve -- naozaj fakt možno do pat maximalne..nepremeriavali sme to,to je jasné,len odhadom:( spička tam bola a možno niečo viac..

macik

odpovedam čítam,že spermie prežiju tri dni v pošve a v maternici ženy..existuje reálna šanca,že by sa jeho spermie z predejakulacnej tekutiny dostali až do maternice ??? (ked nemali ani rychlosť ani tlak,ani smer taky ?),lebo vlastne ma len akoby suchal,suchali sa o mna,po stenach atd...a nevystrekli kdesi...
lebo v maternici vraj dochadza k oplodneniu .

spermie sa môžu dostať ,ak su pohyblivé do maternice až ?ak bol maximalne partner vo mne 5 cm ???prosím odpovedzte mi.lebo neviem,či nemam skocit zajtra po tabletku PO

odpovedam

ano, staci... ked neboli pritomne spermie v jeho mocovej rure, nemohli sa predsa dostat do teba ;-) a predejakulacna tekutina spermie neobsahuje, tvori sa v prostate. spermie sa tvoria v semennikoch... nic neboj.

odpovedam

ale ved si pisala, ze pred kazdym stykom bol na wc... ak bol, tak nie si tehotna. ak chces mat istotu, chod za gynekologom, nech ti zmera hormon hcg.

macik

partner určite neejakuloval do mna,to sme si istí.
lenže ejakuloval mimo mna,a potom sme mali nasledne hned styk bez kondomu,predejakulacna tekutina obsahovala spermie určite.a toho sa obávam.
viem,že aj z nej sa da otehotnieť.