Ignoruje ma moj priateľ

Príspevok v téme: Ignoruje ma moj priateľ
fronculka

ahojte, neviem si pomocť, s mojim priateľom sme spolu len rok a pol čakame malinke uz o dva tyzdne sa ma narodiť. Začiatok nášho vzťahu bol priam rozprávkovy vravel mi ze keby som bola tehotna tak sa odomna nepohne ze mi bude oporou, a teraz je to pravy opak ignoruje ma ked sa rozplacem tak ma pošle kade lahšie.Naletela som sladkym slovam? Vobec sa eciim takto šťastna a myslim že ani pre male to niej dobre... nemam sa komu vyrozpravať, jemu chodia kamarati vyrehoce sa s nimi pride domou uteka ku sestre ku bratovy a ja som cely den zavreta v jednej izbycke vynudena :( fakt z neviem co mam robit co mu mam povedat ako pohrozit, nic nechcem len aby si ma viac vazil.....

Bambullina

Aj ja som bola kedysi tehotna,chapem ta prechadzas zmenami a si precitlivena je to aj tehotenstvom.Nesmies sa trapit neukazuj svoju slabost prelom ju ,nastartuj svoju dusu onedlho zazijes najkrasi moment svoho zivota ..A ako to spravit?Jednoducho si doma,vsak?neupriamuj svoju pozornost na nho ,ze co robi co rozprava ako sa chova,to nech ta nezaujima ,si tu ty a babo to je prva priecka.Citaj co ta zaujima vytvor si virtualne priatelsta dnes je moznosti dost a neuvazuj v zmyse co on ,aj on nove zmeny preziva po svojom inak ako ty.A to je poznanie na cely zivot ze sme odlisni vsetko prezivame inac a od druhych vyzadujeme aby sa spravali tak ci onak ale jedine co mozes zmenit je tvoj pristup a pohlad na celu vec,na ludi okolo,nebud psychicky od neho zavisla , ano od nikoho ineho vsetci okolo teba nie su samozrejmost ale iba prijemne doplnky zivota,inac sa ti to vypomsti ... nechaj tak ,neukazuj ze ta to trapi najdi si cinnost co tak uspokoji urcite je nieco alebo niekto co uz teraz milujes ....

nathalia8

presne tak,ako si napísala,zaslúžiš si viac.Musíš si začať viac vážiť seba,a bude dobre,ak sa otec hnevá,prejde ho to,ved do smrti sa nemože na teba hnevat pre taku chybu-škoda len že si si nenašla seberovného.ale viem ta pochpiť,viem čo je láska,každy máme s nou trápenie.:(tak drž sa nejak,a píš,ak to bude možne,radi ta tu mnohí podporíme.
Nebud smutná,lebo tvoja dieťa ,to cíti,ak sa trápiš,hlavu hore-ak ked viem,že je to tažké,ale mysli na to že v sebe nosíš malý život,ktorý tu bude pre teba vždy nech už sa stane čokolvek.držím velmi palce.

fronculka

Mám len 19, poviem pravdu neviem si bez neho predstaviť život neskutočne ho milujem napriek všetkému ale ak to bude po pôrode zle tak nenechám sa koli nám trápiť moje dieťatko

nathalia8

čo urobíš??nechceš od neho odíst,ked sa nezaujima o teba a to malinké??
časom si najdeš ineho,normalneho,ved každy robí chyby,ale musíš pre svoje dieťa urobit všetko,aby mu nič nechybalo-budeš neštastna s ním,ak taký je nezodpovedný,a sebecký.

fronculka

no nemôžem K rodičom Otec mi nechce odpustiť že žijem s cigánom nehovorí sumou a mama je pri nemu malý pán, vpodstate má život podobný, to že nemám kam ísť

nathalia8

ako už písala martinka,nemožeš ist k rodičom??nečitala som tu všetko,ale vedia o tom tvoji rodičia?,a ak niem,nechceš im to povedat,oni ti pomožu,aj ked ti to možno budu vyčítat,kto iny by ti pomohol ak nie tvoji najbližší???on ako vidíš nejak nema zaujem,čo je smutne.chceš byt do konca života s ním,ked už teraz sa o teba nezaujima??:(