Mam mu napisat?

Príspevok v téme: Mam mu napisat?
vinavina

skusim to skratit ale je to dlha story.chodili sme spolu ( 2 mesiace)strasnz boom! rozisli sa, ale stale tam je to ale..volal ma potom von neraz, hrali sme tie hry ze nemozem, potom ze on so mnou nechce uz byt..bla bla.. a potom sme sa odlucili o pol roka ma pozval na kavu, odmietla som. za ten cas som sa dala dokopy s niekym inym s kym to neklape ale skoro vobec a na neho som nikdy nezabudla( nedoriesene)...hrozne je, ze su to byvali spoluziaci...po 2 rokoch sme sa stretli nahodou hned sa ma spytal ci mam este frajera a ako s nim. pozval ma na nieco drzal ma v naruci hladkal ma po chrbte, citila som tu chemiu, vravel ze nema priatelku nema nikoho odkedy sme sa rozili, chcel sa ma dotykat, povedal, ze ak budem niekedy sama mozme ist na kavu a zrazu, ze musi ist a v tom sa objavila jeho nova PRIATELKA!!!!(sklamanie, ale aj nadhlad. periferne som videla ze sa na mna otaca tak isto kamaratka vravela ze ma hlada kde som aj cez nu..prislo mi to ako keby moc nechcel aby som ho s nou videla..ale neviemto dievca poznam, ziadna vyhra..ale budis..potom mi zrazu pipol telefom po mesiaci zas vyzvedacky ako sa mam..bla bla..pisali sme si cele poobedie. nespomenul ju..pytal sa na mna... o mne..potom napisal tak zatial... a ja uz 3 mesiace cakam kedy sa mi ozve :(((( s mojim frajerom na bode mrazu a k nemu ma to stale taha..co si o tom myslite? su to dokazy ze ani on nam mna nezabudol? nasiel si inu pritom klamal ze nikoho nema..rada by som sa mu ozvala ale neviem ci to bude dobry napad....

geopardica

Preco nanho cakas,ved ti ani nepovedal,ze ma nejaku dalsiu,prosim ta nebud naivna.... namotal ta a potom odsunul bokom.... nanho uz vazne necakaj a nikdy vy som uz dalsiu sancu nedala,aj keby prisiel dalsie razy prosit a pytal,ci nam niekoho.... jeho do toho nic,mas svoj zivot a sny.

vinavina

prosim vas poradte mi co by ste robili v tejto situacii velmi mi na nom zalezi..to je muz mojich snov...vzdy som sa vyrovnala s rozchodmi no toto je o inom...nikdy som sa necitila tak neisto