Viera, strava, hudba ......a vzťah

Príspevok v téme: Viera, strava, hudba ......a vzťah
Anketaaar

Otázka skôr pre nezadanych , ale aj zadaní sa môžu vyjadriť.
Predstavte si, ze ste spoznali osobu opačnéhpohlavia s ktorou si rozumiete, zabávate, je vam spolu dobr, máte sa radi ale po čase zistite ze:
_ je veriaca v určité náboženstvo ale vy nie.
_ vyznáva úplne iný štýl hudby ako vy
_ je vegetarián ale vy nie_ ci vy ste a dana osoba nie
Sú tieto zistenia pre vás dôležité natoľko ze si poviete STOP s daným človekom nechcem nič mat ? Je koniec!

pompiKolačik

Ano chapem, mas aj pravdu Prezyvka.
No rozvijat duchovny zivot sa moze rozhodnut tvoja partnerka kedykolvek . Vtedy je dolezite hladat vo vztahu kompromis ,pomoze to zmazat vzajomne rozdiely a obohacuje to partnerov o to co ten druhy do vztahu prinesie . Samozrejme ,ze nerozpravame o nejakom vysinutom fanatizme. To je ine kafe.

Prezyvka55

a este samozrejme aj vyjadrovanie kedze som sa nezoznamoval na slovensku tak bola niektora taka ze kazde druhe slovicko fuck fuck tak to bolo tiez no no.

Prezyvka55

pompiKolacik jj uz sa nezoznamujem ale ked som sa zoznamoval tak ci pije fajci a ci je veriaca a ma aspon 3 hobby to som si od nej zistil este na zaciatku, ak by nieco nesplnala tak s takou nestracam ani cas, nakolko su to pre mna dolezite veci.

Lulu2011

pokial sa nejedna o extremizmus v prvom pripade, tak to vobec nie su veci, pre ktore by clovek nemohol byt s niekym, kto mu je sympaticky, napr. iba misionarska poloha, utekanie na spoved po kazdom sexe, chodenie kazdu chvilu do kostola a pod. priklad :)

to aku pocuva hudbu je snad jedno a jedlo tiez

lorrines

Podla mna je super, ked sa dvaja ludia zhodnu napr. v tej hudbe..cloveka to urcite potesi, lebo mozu ist spolu na koncert, doma spolu hocico pocuvat...ale urcite to nie je smerodajne...co sa tyka toho vegetarianstva, urcite by to chcelo nejake zmeny v kuchyni a trochu kompromisu ale nezrutil by sa kvoli tomu moj vztah :-)
ale viera? no neviem, ja mam na toto vyfiltrovane osoby...ked je niekto posadnuty nejakou vierou a hra v jeho zivote velku rolu, to by bola sama hadka...je to jedine vec v ktorej sa nie som ochotna prisposobit...nikdy nechcem riesit vo vztahu ziadnu vieru a uz vobec nie pojem cirkev....

pompiKolacik

Cize ,ked sa zoznamujes ,opytas sa dievciny ci je veriaca ? Opustis ju i napriek tomu ,ze splna vsetky tvoje ocakavania ,len pre nejaku vieru ?

Prezyvka55

Sebecke je si taku partnerku nabalit a potom sa jej to snazit vytlct z hlavy, ale ja som nastavil filtre dopredu, podla mna to nie je sebecke podla mna to je super ze som s clovekom ktory mi vyhovuje a nemusim s nim tuto otazku riesit a hadat sa a podobne.