Mala som striekajuci orgazmus?

Príspevok v téme: Mala som striekajuci orgazmus?
AliaskaBet

Skusenejsie zienky, poradte mi prosim. Nikdy som nemla problem s dosiahnutim orgazmu. Chcela som vsak vyskusat mokry orgazmus-striekanie. Ale nie som si ista ci som ho aj dosiahla...Nasla som na nete navod od jednej zenskej, postupovala som podla neho.Pred tym som sa sla dvakrat vycikat pre istotu. Pri skusani som naozaj striekala bezfarebnu tekutinu, bez zapachu.Bolo jej naozaj na prvy raz dost a akosi sa neviem zbavit pocitu ci to nebol moc :-( Sice som predtym cikala ale mohol sa mi za tu chvilu mocovy mechur aj naplnit nie? Ako je to u vas, viete presne rozlisit moc a zensky ejakulat?

MultiLevel

daniuska, ja som priznam sa, nerobila ziaden rozbor tej tekutiny, takze neviem ake percento mocu obsahu :)
Ale pytala som sa gyndy raz na tuto vec a vravela, ze tekutina sa vytvara v Skeneho zlazach :)

daniuska

jasne, ze zena ma pri sexe vylucky, ktore pomahaju jednak zvlhcovat sliznicu pocas sexu a jednak pomahju spermiam dorazit tam, kam maju...ale striekajuci orgazmus je naozaj len silne stimulovanie bodu G, pri ktorom sa uvolni prud mocu.Aj ked sa zena pred sexom pojde vycurat, mocovy mechur sa pri moceni nikdy uplne nevyprazdni a prave stimulaciou bodu G, co je vlastne drazdenie nervoveho zakoncenia mocoveho mechura, lebo posva je od mocaku delena len nie hrubou sliznicou, dochadza k uniku tohoto mocu.Ak je zena v orgazme, uvolnuju sa jej svaly a moc strieka.Neraz je ho velmi vela a sami si povedzte, kde by sa tak v zene nabralo tolko tekutiny? V akom zasobniku by ju nosila v tele, poznate taky organ, kde by sa ta striekajuca tekutina mohla zdrziavat a pri orgazme striekat?Ani vajecniky, ani maternicu naplnenu vodou nemame...tak odkial by sa jej naraz nabralo take mnozstvo?Zo zeny moze pri vzruseni vytekat biely vytok,u niektorych ho je viac, u inych menej, ale ma uplne inu farbu a strukturu ako tekutina striekajuca pri stimulovani bodu G.To je naozaj len moc, ako pisalo to interpunkcne znamienko...nemozem ho na klavesnici najst, nie je koncentrovany a je cerstvy, tak nema zapach...

MultiLevel

&, preco si radsej o tom cosi nenastudujes? Hmm? namiesto tychto hluposti, co tu pises? Nemas v sebe ziadnu taku tu "kontrolku", ktora by ti povedala - tak a teraz musim drzat hubu, lebo sa v niecom nevyznam a ked sa do toho staram, vyzeram ako cisty hlupak? :D :D :D D: Asi nemas. Nic, studuj a zistis. Google sa na to pouziva :) Ci ti tu mam fakt nieco skopirovat? Joooj, snad to dokazes aj sam :)
Ved sa probuh nebavime o konspiracnych teoriach v style "existuje ufo". Bavime sa predsa o normalnych veciach, ktore sa deju... :)
Orfeo, najprv si nieco o tom precitajte urcite a potom skusajte. Nechcite urcite zazraky hned, chce to cvik :) Neviem ci sa to zobrazi, ale aj v tychto starych temach sa hovori o mokrom orgazme. V jednej z nich najdes aj instruktazne video :)
www.zdravie.sk

www.zdravie.sk

orfeo

budem asi za hlupaka ale poradte nejaky dobru clanok kde sa o to docitam vieac,velmi ma zaujima to zaujima a rad by som to zo zenou skusil :D

&

Ropný zdroj o akej prduli to píšeš som nepochopil : D
Lulita keď píšeš o tlačení a následnom pocite curat tak viem ze si to.nepriznate ale vy vlastn štite, proste moc z vás strieka a nezapácha lebo je to čerstvy moc nasilu vytlačený. To je ako keď zena rodia môžeš sa prito m postať alebo pos• at. A záhada vyriešená. : D

Lulu2011

pri prilisnom drazdeni G bodu fakt je neznesitelny pocit, ze treba curat, aj ked netreba, az je to pri prilisnej intenzite az neprijemne

MultiLevel

ropny zdroj, urcite existuje nejaky ten navod ako na to :)
Je to velmi jednoduche - stimulovat zene bod G. Ked to robis dobre, zena preziva ovela intenzivnejsie pocity ako napriklad pri stimulacii klitorisu. Pred vrcholom zacne zena pocitovat nutkanie na malu potrebu a vtedy to treba akoby zo seba vypustit/vytlacit :) Znie to zvlastne, musi si to kazda vyskusat. Jedna expertka na tuto oblast hovori, ze striekajuci orgazmus moze dosiahnut takmer kazda zena, lenze vsetky sa vzdy zlaknu pocitov, ktore citia (nutkanie na zachod...) a teda to zadrziavaju :)

ropny zdroj

Fuj ta na tej foto ma tu prdel, odporucil by som jej skor ako zhodi ten poskromny mundúr pocvicit. Hentaku prdel ma moja susedka, ked okopava zemake a to ma uz par rockou. Niezeby som po nej pokukaval, ale viete, okopava mi rovno pod obloky no jej zadocek ma neirituje tak ako tej slecinky. Baby obcas trosku zhodnotte ci na taketo nieco mate

Co sa tyka toho orgazmu. To sa da podla navodu zienky? Ja pochybujem.