Vekový rozdiel

jacki

ano presne tak,suhlasim s lyli,je pravda,je to dost velky vekovy rozdiel,no ak vam to bude klapat,budete si rozumiet,tak mozes mat nazory iných ludi v pazi.

kackaa

a ked ti povieme ze skoc do studne, skocis tam?
tak skoc...
podla mna je to uz privysoky rozdiel, 5 rokov max..
vyjde to aj tak len malemu percentu ludi co to skusaju, ale tak skus a uvidis, ci je to pre teba

vicky_025

s tými negatívnymi názormi na vekový rozdiel sa budeš stretávať stále, na to si budeš musieť zvyknúť ak v tom vzťahu chceš zotrvať..

no jedine k čomu sa tu môže niekto vyjadriť je asi práve ten rozdiel. nikto z tohto fóra totižto do tvojho vzťahu nevidí. aké to medzi vami naozaj je, či ste sa skutočne našli, alebo je to ako opisuje paktyX.

ja by som si v takom mladom veku nezačala s niekým, komu už ťahá na 40, no je to len môj názor. mala som teraz vzťah s mužom, ktorý bol o 8 rokov starší ako ja (mám 20, čiže menší vekový rozdiel ešte ako u vás) a veľmi sme sa rozchádzali v pohľadoch na budúcnosť. ja som mala v hlave ešte len výšku, nejaké to cestovanie a podobne.. a on už netúžil po ničom inom ako po založení rodiny, svadbe.. a všetko čo najskôr. takže si neviem vážne predstaviť, ako je to u vás, aj keď on už možno má čo to za sebou a do ďalšieho sa nehrnie..

jedine ty musíš zhodnotiť, či je váš vzťah skôr úlet, čiže preňho krátkodobé rozptýlenie a pre teba nejaký pocit istoty/skúsenosti/etc staršieho chlapa.. alebo či je tam niečo reálne, skutočné city. či s tebou aj ráta ako s priateľkou, alebo nie. ak áno, tak sa nezaoberaj tým, čo si myslia ľudia. vždy si niečo nájdu.

paktyX

no, teba pritahuje asi to ze ti moze ukazat svet dospelych, ma asi auto, bytik atd, tym nechcem naznacit ze ides po prachoch, to nie, jeho zase bavi to ze si este nepripada stary ked moze mat 19tku, ale obavam sa ci mu mozes dat aj nieco ine ako to ze si vonava zabka s pevnymi prsiami

lilyiankaa

tak preto sa bojíš, aby si nebola tehotná ..
no ale k téme, je pravda, že ty si mladunká a on má už čosi odžité, on je rozvedený, alebo mu len doterajšie vzťahy nevyšli? ako dlho ste spolu?
len čas ukáže, či spolu budete aj v budúcnosti, dôležité je, aby ste si rozumeli ... inak a s názormi, že je medzi vami veľký vekový rozdiel sa samozrejme stretávať budeš, ale ak vám to bude klapať, tak ich môžeš mať vieš kde