Vas nazor?

Príspevok v téme: Vas nazor?
daska12

Prepacte ze pisem hluposti, chcem len pocut Vas nazor... s priatelom sme sa dnes cely den hadali, vela velmi proste na hadkach z minulosti. Ked uz bolo skoro vsetko ok , bola som kludna, spliechol mi na xsicht vetu:

Su od teba krajsie a mudrejie ale ja chcem byt len s tebou.

Je to sice pekne to na konci, ale ja som sa urazila ._( strasne mi to znizilo sebavedomie teraz, lebo ja osobne nie som spokojna s mojim vyzorom. Som od neho aj dost mlada, mam 19, cize urazanie sa je pre mna na 1. mieste.

Prepacteze pisem take zbytocnosti, chcem len Vas nazor ako by ste reagovali vy?

Dakujem vopred.

eddings

na znizenie sebavedomia nie je dovod, predsa si uz vedela aj predtym ze take existuju, prakticky kazda zena/chlap musi vediet ze existuje niekto kto je krajsi alebo mudrejsi...Ze sa ta to dotklo to sa da pochopit, je to idiotska "myslienka"

Skor by som sa zamyslel, preco zijes s neempatickym hovadom :) lebo uz dlho som nepocul horsiu vetu, aj ked by niekedy pravdepodobne mohla byt myslena aj z lasky, ale nie ked bola vyslovena po hadke. Ale zase na rozchod to je malo, stacilo by keby povedal prepac. Proste chodis s emocnym hovadom, ale moze mat kopec inich super vlastnosti kvoli ktoremu ho mas rada ;) Jedine ze by nie, potom...

A mimochodom, urazenie sa je vo vztahu podla mna jedna z 3 najdebilnejsich veci ktore moze clovek urobit.

ambrozia66> ty mas divne ponimanie komplimentov, este by sa mala podakovat ze sa panovi raci byt s nou, aj ked inde pobiehaju ovela lepsie... :))))

daska12

Dakujem za Vase nazory

V prvom rade, vsetky sa staviate proti Preboha, no ja stojim pri nej. PoVEDALA BY SOM SKOR ZE TO IDE OD POVAHY ALE I OD VEKU SAMOZREJME...ALE KED SME RAZ CITLIVE PRECITLIVe co mame robit?:pisete to vsetko tak, ako keby sme vedome boli takto, nie aspon ja za to nemozem ze sa ma to dotklo. Viete, ked pocuvam, ze sestra dostava kompélimenty od jej priatela, aj predomnou aj sestra sa pochvali sama,pride mi luto ze ja nikdy nic take nepocuvam...prave naopak, priatel ma skritizoval, ked som mala napr nafarbene obocie, raz povedal ze je zaujimave ake prsia mam v podprsenke a bez podprsenky, myslim, ze kazda zena ma v podpire ine prsia ale budis, a vela x chvalil a ospevoval ine zeny, sposobil mi depiek dost , ked ocumoval nejaku slecnu ktora mala peknu postavu aj mi to povedal, nastvala som sa zacala som aj ja, ale dnes tomu aj dakujem, lebo by som sa nedostala tam kde som... ospevoval nejaku spoluziacku z vysky, jeho vlastnu sestru, gogo tancenicu aka cukrikova, len bola tucna...inak klobuk dole slecna... proste mna pochvali ked mam kucerave vlasy,to hej :-) dnes som fitnesska, a dodnes som nedostala kompliment ze vyzeram ze cvicim, viac komplimentov dostanem od inych muzov to ma mrzi...a vcera toto bol kliniec do hlavy uz..... mysllite si svoje, ja Vase nazory beriem a respektujem a tiez verim ze ak dospejem budem sa na to mozno pozerat inak ale gro je ze budu ovela ine problemy, berte do uvahy ze som este mlada a preto mavam tie komplexy. Ako som spomenula PREBO.A s tebou plne suhlasim! ciastocne aj s dalsimi, kazdy ma kusok pravdy v sebe....ale vedzte, ze ja som si svoju povahu nevybrala, a psychicke problemy ma sprevadzaju od puberty. Co sa tyka mna, nemyslim si ze som krasna najkrajsia dokonala perfektna, mna len mrzi ze pre mojho priatela nie som NAJ vo vsetkom. Pretoze je pravda, ze mne sa na zaciatku nepacil a ako pisala Prebo.a casom to silnie .... keby bol moj priatel David Beckham skor pochopim, ale podla reci kamosiek to povedal preto, lebo vie ze som od neho dost mladsia , kamosky vedia, ze chlapi sa za mnou otocia, a priatel na to ziarli, tak mi chcel znizit sebavedomie. V ten vecer teda vcera sme esa pred tym vsetkym pochytili na mojom byvalom, ktory vyzeral ..klobuk dole.

ambrozia66

Ja sa ani nedivím, že sa tvoj priateľ odmlčal.Pretože si stále melieš svoje. On ťa vôbec neurazil a keď chceš, aby ťa len zveleboval, že si najkrajšia, najmúdrejšia, asi by si mala hľadať inde. Čo potom budeš robiť, keď budeš mať skutočné problémy.

lombardo1981

0vecka, radšej nerieš. Možno raz príde nato, že rezolútne a unáhlené rozhodnutia sú tak na dve veci.

kafe

daska, podľa mňa to bol milý kompliment, ktrý si skutočne vôbec nepochopila. V živote to tak skutočne chodí - je jedno aké úžasne krásne, zaujímavé a múdre ženy ešte sú, ak si chlap raz dobre vybral, nepotrebuje nič lepšie, lebo je jednoducho spokojný a váži si kvalitu, ktorú vedľa seba má. Ty sa podľa mňa staviaš do veľmi povrchnej úlohy - byť pre chlapa tá najlepšia (len výzorom či intelektom)- a nevnímaš že on oceňuje teba celú, to ako sa s tebou cíti, čo v ňom vyvolávaš (okrem hnevu, žeby i lásku?), že je s tebou šťastný.. Nebuď trúbka a váž si chlapa akého máš. Ale možno potrebuješ trochu dozrieť a pochopíš to neskôr.

Mimochodom, mám deti, a teda ja takéto čosi občas (nie často) podotknem - že sú lepšia a krajšie od nich. A dodám, no a čo? Nič sa nedeje, svet sa kvôli tomu nezrúti a nech sú rady, že sú aké sú. Krása ani múdrosť sama o sebe ešte ľudí neurobila šťastnými. Je to jednoducho len jedna z vecí, ktorú keď máš, je to fajn a keď nie, dokáže to nahradiť niečo iné. Neni to nič kľúčové, na čom by mal niekto visieť. Sa ti trochu divím, že v tvojom veku si na taketo čosi ešte neprišla. Nezúfaj, snáď na to prídeš čoskoro.

phoe

Nejak to moc prežívate, ktovie v akom kontexte to povedal. Blbo to sice povedal, ale podľa všetkého to nemyslel zle. Pointa predsa je, že chce len teba a iné ho nezaujímaju.

preboha

0vecka,
práve preto, že vzťah nie je o vzhľade, tak si s prepáčením s*al do huby, keď podotkol, že nie je najkrajšia, ale aj tak chce práve ju. (tým pádom to nedáva zmysel, čo?) to akoby povedal, že sa zmieri aj s ňou, hoci sú aj lepšie.

pre mňa je človek, ktorého milujem, najkrajší, aj keď sa mi možno predtým na prvý pohľad nepáčil. u mňa sa to vždy spája s tým, že ak mám niekoho radšej, automaticky sa mi zdá byť krajší aj navonok. preto to beriem ako samozrejmosť, že partner je ten najkrajší. aspoň doteraz som to tak brala, teraz pozerám, že u teba to tak nie je alebo si ešte nestretol tú pravú osobu, s ktorou by si sa cítil špeciálne, tak ti to nič nehovorí.

a hovorilo sa tu o riskovaní vzťahu. čo je na tom risk? fakt je, že chlap povedal niečo, čo sa jej dotklo, tak je celkom adekvátne, aby sa ospravedlnil, povedal, že on to tak nemyslel (a nie že ty si to zle pochopila) a vtedy bude všetko v poriadku. aspoň pokiaľ to nebude prázdna fráza.

však sú aj vážnejšie problémy, ale preto tieto menšie nepríjemné situácie nemusíme zľahčovať. keby jej na tom nezáležalo, tak by to sem nepísala a ani by už nevedela, čo jej kedy povedal.

lombardo1981

Tiež si myslím, že by si mala navštevovať psychológa. Síce píšeš, že si už zdravo vyzerajúca, no to neznamená, že si naozaj v poriadku. Mne trvalo roky, kým som dokázala prekusnúť poznámky o mojej osobe, akokoľvek dobre mienené.

daska12

Ovecka

celkom suhlasim...ze so sebou problemy mam som si ista....urcite by som nezahodila vztah, to som tu nikde ani nespominala, ja som len chcela vediet Vas nazor, ako by ste ragovali... mamka, kamosky, sestry dospele mi dali za pravdu, ze sa to neprijemne pocuva a a mal to vynechat a nie sposobit mi depku ked vedel a vie aka som...

suhlasim ale s tym, ze za psychologickou by som zajst mala,pretoze v zivote skoncim zle...