Ako ho vyprovokovať?

Maoam

ale dobre jej radis, je to tak...

radsej nech sa ona stiahne, ako traposit, nech to uz dopadne akokolvek, aspon si to neskor nebude vycitat, ze prosila o pozornost ako posledna chudera

winki

Aj ja som si tým prešla, neustále pokusy o kontakt a tak ďalej....na konci som si uvedomila, že aká hlúpa som bola a zbierala svoje posledné kúsky hrdosti z prachu.

winki

Aj ja ju chápem, ale to čakanie na niečo a milné pokusy o nadviazanie kontaktu môžu spôsobiť hlboké rany na jej sebavedomí. Tak nech sa radšej tomu vyhne. Ako sa hovorí menej je niekedy viac.

Maoam

winki, uprimne, tymto si presla asi kazda baba, ono ak ho ma rada, tak este dufa...

ja viem, ze v drvivej väcsine pripadov to je tak, ako pises, ale chapem aj ju, ale tak co uz, no facka je drsna, ale niekedy fakt potrebna

netvrdim, ze ma inu, ci novu, ale minimalne sa distancoval a nema najmensi zaujem jej o tom dovode povedat a uz duplom nie, ak ide o inu

winki

V poslednej dobe mám pocit, že na tomto fóre treba väčšine poriadne otvoriť oči fackou. Aj keď to budú považovať za urážku, ale načo poťahovať medové fúzy.

winki

nehaj tak, ozve sa. Čo ti padlo na ňufáčik? :D :D :D sa čudujem, že vôbec odpísal. Evidentne sa viac sústredí na iného človeka ako na teba, tak si daj pohoj a nerob zo seba trápnu.