Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej

Príspevok v téme: Podviedla som svojho partnera a teraz neviem ako dalej
Hnedoocka30

On bol moj prvy a jediny. Pred priblizne 8 rokmi sa vsetko zacalo menit. Obaja sme boli pod velkym tlakom a mne bolo denne pripominane aka neschopna som. Ako treba veci robit inak plus nadavky s tym spojene. Neskor ked hadky vyustovali - tak som dostala par faciek, alebo ma zdrapil za ruku, krk ked som odporovala. V tom case sa vo mne cosi zlomilo az som mala pocit, ze nemam vobec ziadnu hodnotu.
Neskor sme zacali chodit do poradne avsak pre mna uz bolo neskoro. Citila som, ze mi nieco chyba - dusevne a zacala to hladat inde.
V maji som sa zoznamila s jednym muzom na FB. On je vojak, velmi pekny. Od prveho dna mi rozpraval aka som pekna, mila, ako rad by bol so mnou. Ja som mu povedala, ze som vo vztahu, ale aj tak sme sa rozpravali. Ked som si s nim pisala, tak som mala pocit, ze som pre kohosi vynimocna - vzacna. On ma nikdy neoslovoval mojim ozajstnym menom, len prezyvkami, hovoril mi ako mu chybam, ako ma chce pobozkat. Jeden den mi poslal jeho fotky - polonahe, co ma dost sokovalo, ale rozpravala som sa s nim dalej. Neskor si zacal pytat foto odo mna a hovorit mi co vsetko by so mnou robil...

6 mesiacov neskor sa chcel stretnut. Ja som ho tiez chcela vydiet pretoze som bola zvedava. Vobec som si nemyslela, ze sa mu budem pacit avsak 30 minut po zoznameni ma pobozkal. Nebol to vobec jemny bozk ,ale ten taky velmi intenzivny. Jeho ruky boli vsade a to mi vadilo. Vzdy som mu ich dala spet na moj pas.
Neskor, ked sme sa bozkavali v jeho aute, ja som nemala ponatie co robi, az kym mi nedal ruku na jeho vytiahnuty p...s. To ma opat sokovala a odisla som domov. Neskor sa mi ospravedlnil a stretli sme sa opat. Ja som mu hned povedala, ze sa mi nepacilo co spravil a, ze s nim nikdy nebudem spat kym som vo vztahu s niekym inym. Toto som mu pripomenula vzdy ked sme sa stretli - 5x dohromady. Tvaril sa, ze to chapal.

Vzdy ked sme sa stretli tak bol velmi mily. Bozkaval ma na vlasy, lica, nos, celo, ruky..vsetky tie take jemnostky ktore mi chybali. Tiez mi rozpraval ako velmi by chcel byt so mnou, o jeho zivote, pytal sa na ten moj. Celu dobu mi pozeral do oci a objimal ma. S nim som sa citila "lubena"... Aj ked sem tam mi prisiel dost sebavedomy, sam od seba mi povedal kolko zaraba, ze jeho oblecenie je drahe, ze ma znackove hodinky, atd. Podla jeho slov kazda jeho byvala ho podviedla, alebo mu inak ublizila a nikdy to nebola jeho chyba. Vela veci mi na nom nesedelo, ale pretoze som s nim bola velmi stastna, tak som to ignorovala.

Ked sme sa stretli posledny krat - vsetko bolo skvele, on bol ocarujuci ako vzdy a nezny. Avsak tentokrat nepocuval tak ako som dufala. Ked sme boli v jeho aute, tak sa so mnou hral a dal mi dole nohavice. Lezal na mne a ja som mu povedala, ze nemozem, avsak on sa stale pokusal. Urcitu dobu mi to prislo smiesne a tak som ho len nechala lezat na mne kym ma bozkaval, ale ked sa opat pokusal dostat dnu - tak som mu povedala,aby prestal...Neviem, ci to, ze som ho nadalej bozkavala a nechala na mne lezat mu dalo pocit, ze to chcem, ale napokon dostal co chcel. Ja som sa citila velmi pouzita a on to vedel. Tiez som mu povedala, ze ci toto je vsetko co chcel a on povedal, ze nie. Povedal, ze on mi nechce ublizit a, ze mi to dokaze...
Po tomto vsetkom sme sa rozlucili a on odcestoval spat do jeho statu. Neskor sa mi ozval, ci som OK a, ze mu velmi chybam. Na dalsi den som mu napisala, ze niesom ok a on sa pytal preco. Ked som mu povedala, ze to budem musiet povedat mojmu partnerovi - uz sa neozval.
Ja viem, ze to co som spravila bolo velmi zle a hambim sa zato. Asi som hladala lasku tam kde nikdy nebola aj ked on sa tvaril uplne inak. Tu noc som stratila cast mna a neviem, ako ju najst. Tento druhy muz mi zlomil srdce a neviem ako zabudnut. Co vlastne chcel, preco to spravil? Ked vidim svojho partnera- tak len placem. Pocit viny ma zabija a ja neviem ako dalej. Tak velmi mu chcem povedat pravdu no taktiez sa bojim, co sa stane. On si to nezasluzil.
Ako dalej? Ako to cele vyriesit? Ako zabudnut na toho druheho?

Maoam

ouii, jasne, ze to chapem, viac ako si myslis, ale tu ide o NU, nie o nas - ona musi pochopit, kde robi chybu a musi riesit seba a pozadie toho, co robi

fakt, ze jej to ludia napisali bez servitky, no co uz, niekedy je to tak lepsie, ono balit ju do vaticky moc nema vyznam

kabel

ouii, vobec sa nepozeram na zeny ako na tie "vinne", ale ked si zena dobrovolne lahne do auta, necha si stiahnut nohavice bez pouzitia vyhrazok a nasilia, tak ja potom neviem...to by som za vinneho oznacila toho muza v pripade, ze ta zena je dusevne postihnuta, takze nedokaze zhodnotit realitu

ouii..

zneuzitie, znasilnenie ... viete co je strasne smutne - ze do dnesneho dna sa stale ludia pozeraju na zenu ako vinnu, aj ked evidentne je muz ten, ktory zneuziva jej slabost a hlupost. netvrdim, ze nie je hlupa a slaba, ale ten moralne skazenejsi je v skutocnosti v takejto situacii muz, ale ten z toho vzdy vyviazne pred ostatnymi ako velky geroj, ze si dobre zapicha

kabel

znasilnena? to snad nie, nasilim sa jej nevyhrazal. Mozno sexualne zneuzita, ale je dospela, mala moznost sa nenechat zneuzit.

ouii..

maoam, mne sa nezda, kedze sa riesi, ako ju moze vyzliect v aute bez toho, aby chcela. ale moze, verte tomu, ze moze. nemusi ist o fyzicke nasilie, niekedy bohate staci, ze muz ma dusevnu prevahu nad zenou a ta spravi aj to, co nechce. ved ty dobre vies, o com pisem (respektive, poznam ta ako osobu z pomerne vyspelymi nazormi, cize verim, ze rozumies - aby to nevyznelo, ze ta obvinujem z rovnakej skusenosti)

Kvety zla

Okej kedze som si nevsimla tuto temu tak to skopcim sem nech sa henta moze vymazat:

Len tak mimochodom - svojho priatela si podviedla ked si sa bozkavala s inym.

Kedze s tym druhym si nespala dobrovolne, bola si znasilnena - a preto sa citis zneuzita, lebo si zneuzita bola. Nie znamena nie, ak sa nie neakceptuje tak je to znasilnenie.

Hovoris ze si to tvoj priatel nezasluzil (ze si ho podviedla) ale zaroven na zaciatku uvadzas, ako ta bil, ponizoval a ty si ho prestala lubit - uz 8 rokov. Rozid sa s priatelom, zajdi za psychologom kvoli tomu pakovi co ta zneuzil a daj sa dokopy. Sama. Bud silna a sprav to co je spravne, nie to co je jednoduche.

Maoam

ouii, praveze tu pritomni pochopili a velmi dobre, co si opisala v tvojom prispevku

ale ona sa musi uvedomit, inak sa jej to bude diat zas a znova dokola