Masturbacia

moniqa87

od masturbacie vobec nezavisi ci baba zacne skor sexualne zit s partnerom, alebo nie...
a baby drzim vam palce, lebo vztahy od 15 byvaju dost riskantne, myslim take vazne... no ale sak to su este asi aj v 18... no nech vam to vydrzi aby ste nemuseli lutovat...

dadalv

sikovna mas pravdu aj jasom svoj sex zazila v 15 teraz mam 18 a stale mam svojho priatela od 15 je to super nelutujem to voobec ..

sikovna

...ale nesuhlasim strelko25...ja som zacala jaq skoro a v 15 som mala prvy sex...samozrejme s chalanom,kt.som milovala aj milujem a uz ho dobry rocik a zatiel je to v poho...ja osobne si myslim,ze nech zacne so sexom aj v 13,len nech zaobstara prislusne opatrenia a kazdopadne si treba davat pozor...ja to mam s tym mojim poriesene tak,ze on si natrenoval svoju vydrz a urobi sa do mne len ked mu to dovolim...(samozrejme sex je len s kondomom-ak nie je ina antikoncepcia)...

sikovna

...no co sa tyka tychto veci,tak napr.ja som sa s tym uz zacala oboznamovat ako 11-12 rocna,ale to boli fakt,len zaciatky...a kamratky po mne zirali(bo oni zacali tak 13-14 co je uplne normalne si myslim),ze ako som mohla tak skoro,ale tak citala som vecicky kolo toho ,tak co...nevyskusas?

strelko25

No tie \"dračice\" v šiestich rokoch väčšinou ani nevedia čo je sex, iba im to robí dobre, nevedia, že to má niečo spoločné so sexom. A každý robí to, čo mu robí dobre, nie? Ja som masturbovala od 14., teraz dokonale poznám svoje erotogénne zony a pomáha nám to pri sexe s priateľom, a myslím, že čím skôr človek začne s masturbáciou, tým neskôr začne so skutočným sexom,čo je len dobré, ale to je len moj nazor.