Vianocna party v praci.. chodi sa s partnermi?

lilyiankaa

Lau, ja som to samozrejme nezažila, tie letné dovolenky, lebo som vždy do konkrétnej firmy prišla už keď sa nič také nekonalo, keďže som nastupovala až v čase krízy :) no keďže v tej firme boli skoro všetci rodina, tak určite sa nad tým netreba pozastavovať a myslieť si o tom neviem čo ....

Cindy35

podla mna tam nie je dobre tahat partnera, aspon mne sa to nevyplatilo.
spolupracovnici sa zvacsa nemaju pri obedoch o com rozpravat, tak sme boli temou rozhovorov este pol roka - ako on vyzera, kolko ma tetovani, nausnic, ci sa k sebe hodime a pod. lebo vacsina ostatnych tam prisla bez partnera.
aj on sa tam citil ako v kozme a nehovoriac ze na to co sme sa vyzbierali okolo 10 eur na osobu, sa mu uslo iba pol misky cudnej kapustnice :-)

MultiLevel

A este dodam, ze aj ked mal partner nejake firemne akcie, niekedy aj viac dnove, vzdy som sla s nim, pretoze si to tak partner zelal. A ked sme tam dorazili, mnohi si vzali so sebou manzelky....takze asi to nezalezi len od konkretnej firmy, ale aj od toho, ci tam tych partnerov so sebou chcete :) moj nazor :)

lau

dodija, 98% zamestnancov a ovcí co ti odpisali nizsie bude dupať jednoznacne za, partnerstvo alebo rodina je na poslednom mieste, kolektiv treba posilovat! ci je vikend alebo ci to posobi zvratene, vecerne roby a obleky a ide sa!! popredvadzat outfit, vyuzit luxusny catering, chatu, hotel na vysokej urovni, nebodaj niekde v zahranici, drby ktore budu kolovat do dalsieho vecierku, teambuildingu- no to sa predsa neda nechat ujst! Pre mnohych su tieto vecierky a letne dovolenky prve v ich zivote na vyssej urovni. (po mortadele z intrakov, vsak "Vy najviac firme oddaní"?) a este zalievane litrami kvalitneho alkoholu, takze niet "o čom"
Ps: Greetings pre ívent menežérky a dalsim firemne verním:)

MultiLevel

ja si mozem na nasu vianocnu "firemnu" party vziat aj staru mamu ked chcem :D Samozrejme, ze pojde so mnou aj manzel. Vsetci prideme v sprievode partnerov, pretoze sa pozname navzajom, akcia sa kona v normalnom obycajnom podniku plnom kadejakych ludi, tak nevidim dovod preco by som si nemohla niekoho vziat so sebou :) Tak isto robime raz do roka spolocnu chatu, kde chodia vsetci s rodinami, pridu pozriet aj s detickami mnohi...nas nie je vo "firme" 150 aby to nejak prekazalo :)

lilyiankaa

ja som všade zažila vianočné a iné akcie bez partnera ... dokonca aj keď sa v lete chodilo na dovolenky, tak bez partnerov ....