Urýchlenie menštruácie

fero11111

jaaaaaj :D sorry a inak neboj viem co jak funguje :) dokonca som jeden aj zakladal :) takze :D som to len nepochopil

adriiiiii

Jezis fero ona ma problem si tampon zaviest do posvy a nie zobrat do ruky a skryt pred chlapcami.prvykrat chce to prax a cas ja som zacala tampony az v 17.Aj dnes to len obcas pouzivam inak vlozky.

prvykrát

Ty si jaká blbá pozri ja mám 15 a až teraz som ju dostala aj to kvoli liekom tak neskoro. A čo prišla som o niečo? Hovno. Ako mi bolo dobre mohla som isť celý mesiac kam som chcela plavať športovať a hocičo iné. Aj keď som vždy mala obavy či nahodou to nedostanem práve vten deň. A ty sa kde ponahlaš? Vychutnávaj si to že ju ešte nemáš. Potom budeš musieť pred spolužiakmi schovávať vložky lebo oni su jak debili vedia že to už mávame a šmatraju v taškach a ked máš isť na zachod tak máš problem si ju vybrať z tašky. Musíš si dávať bacha na konci hodiny alebo keď ťa vyvola učka k tabuli či nahodou niečo nevidieť. A na telesnej je to najhoršie. My máme telocvikára tak si vieš predstaviť aké to je keby aspoň žena ale muž telocvikár.

fero11111

ze ty si robis srandu ako ja :) bo neevrim ze mas 11 a v nedelu vecer riesis na internete ci ti da vyvolavacku alebo neda :D

kokos neveriiiiiiiiiim:)

ja ked som mal 11 boze :) kam to setko speje ked 11 rocne dieta zasrana riesi kramy :)neuveritelne

Dominička222

No lebo sa bojím že ju vôbec nedostanem a gynekologička mi musí pichnuť ihlu na vyvolanie menštruácie