Ako mam vratit motyliky?

Príspevok v téme: Ako mam vratit motyliky?
KLAUDII

Ahojte.Mam priatela dva roky dokonca uz viac.Velmi si rozumieme chape ma spravi pre mna vsetko a ja prenho lenze problem je to ze ked sa s nim bozkavam uz to nie je take uzasne ako na zaciatku. Preco je to tak? Aj vam sa to stalo? Nechcem ineho a ani onho prist len cim to je? Rada ho stale provokujem, drazdim( v tom dobrom zmysle)mam ho neskutocne rada len mi obcas chybaju tie motyliky. Bude to tym ze sme uz tak dlho spolu a beriem to tak ze je to uz automaticke? Ako mam vratit spät tie motyliky? Nechcem to brat automaticky(tie bozky a dotyky). Chcem to brat opät ako nieco uzasne.Co mam robit preto? Dakujem Vamza odpovede

Vasili

pravda zivota je taka, ze vzdy existuje KAZDY co veri, len malo odola tlaku retardovaneho medialneho okolia, ze "chemia vyprcha"
ten co vydrzi, stavia Taj Mahal
a ten co nie
ide po socialne davky, alebo do psychoambulancie..
vyber si ;)

Vasili

da sa to, vsugeruj si ich, predstav si to,dajte si druhe prve rande, seriozne, cas a miesto, oblecte si nieco extra, spravajte sa k sebe tak, ako na zaciatku, ako cudzi ludia.
dajte si dovolenku 1 tyzden, bez dotykov, potom pride ina chut...
zmente stereotyp, ak sa bozkavate len pri urcitej cinnosti, zmente to.. varaicii je nekonecne vela a ky ich prestriedate, zabudnete ktora bola siedma predosla, tj. ver tomu, ze sa to vratit da.. sledujte co robia ine pary, a co nerobite vy (neexistuje aby ste robili vsetko) a robte to. zmente pracu, vytvorte medzi sebou istu tajomnost. stanovte si limity (napr na 2 mesiace), ako keby zacinate od 0, tj. znovu poznajte sa.
kludne chodte do extremov ako, "zmena pohlavia" tj ty budes ON a on budes TY a naopak..
hlavne - neverit na retardovane kecy, ze vyprcha chemia..
vyprcha, ak len chceme, alebo ak nezalievam vztah laskou, to je to tajomstvo, ktore nechcu aby sme vedeli, lebo potom je marketing (ich) v prdeli. a tak isto aj ich zisky za "nove vztahy" a choroby z nich plynuce (hlavne tie psychicke)
atd atd
alebo jendoduchsie:
co vam chyba?
doprajte si to.
fantazia je nekonecnaaaaa

agni

kamoska ma teraz obdobie s priatelom, s ktorym su uz vyse 5 rokov, vitajte spat motyliky...nechapem, ale som nadsena, ze sa neico take moze vratit :)...hovorila mi, ze si pride ako na zaciatku teda v tom co citi k nemu a ze ten vztah je opat taky uplne zalubeny cely ci ako to povedala...takze ide o teba a o neho, moze sa vratit opat ten pocit, ze budes z neho uplne mimo, ale ako to netusim :p

kafe

Prečo je to tak? Prečo začiatok viac neni začiatkom, keď to už neni začiatok? :D Nuž pretože spolu NEzačínate. Rozumiete si, ľúbite sa, tak nerieš hovadiny. Podľa mňa je to sci-fi, chcieť aby dotyky a bozky boli stále rovnako úžasné ako na začiatku. Nedá sa to, lebo vy už viac nie ste na začiatku, už sa nespoznávate, ale ste ďalej - poznáte sa, rozumiete si a viete fungovať spolu ako pár. Tak nebuď brzda, nevracaj sa k začiatkom, teš sa z toho čo máš a váž si to. Asi nič iné robiť nemôžeš.

WildWind

motyliky vzdy po case zmiznu..vo velkej vacsine pripadov...a potom je to aj ako pricina rozchodov..ale nevravim ze sa to stane tebe

james bond

o tom to je, ze len v zaciatkoch je to take vzacnejsie, motyliky vyprchaju v kazdom vztahu, i ked necham si to vyvratit velmi rad, ci je to v pohode musis vediet ty