Sex s prostitútkou - zdravie, bezpečnosť?

Príspevok v téme: Sex s prostitútkou - zdravie, bezpečnosť?
vlado3333333

takze mam za mesiac 20 rokov. som panic. strasne ma to stve, mam dost testosteronu a chuti na sex-masturbujem 2 x denne minimalne. dievcat sa nijako velmi nehanbim ze by v tom bol problem..ale proste zly vyber na zeny som doteraz mal.. s tromi dievcatami som chodil, vzdycky par mesiacov, sex ziadny.. ani peting, vzajomna masturbacia nic.. najvacsie moje skusenosti su samozrejme bozkavat som sa bozkaval nespocetne vela X no a mam aj obchytane aj kompletne cele zenske telo, nic viac.. velka vacsina mojich kamaratov mali prvy sex tak od 16 do 19. nie, skutocne mi nejde o to ze by som nejak ja neviem za nimi zaostaval atd.. na rady typu byt v 20 ke panic je uplne ok absolutne nie som zvedavy!! nie , nie je aj keby bolo nech su ini ludia ja nie, u mna ide cisto o to vybit si konecne naplno vsetku sexualnu energiu, strasne vela jej mam aj testosteronu, cisto zivocisne pudy, to je fyzicka stranka no a psychicka je ze jednoducho ma to laka chcem to skusit a serie ma kazdy jeden den prezity ako panic.. hoci len na 3 minuty zasunut penis do zeny, a som ovela kludnejsi clovek aj fyzicky aj psychicky..

no takze na zaklade tychto faktov som sa ako za mesiac 20 rocny, dospeli svojpravny clovek s iq 120 rozhodol ze jednoznacne najlepsia varianta je PROSTITUTKA, pridem ku nej na byt, dam jej peniaze(tie tiez nie su problem), pojdem sa osprchovat, poviem jej samozrejme ze som panic, ona ma bude viest, zauci ma.. po pol hodine- hodine z toho bytu videm a nebudem panic az do smrti uz :)
jednoducho je to v mojej situacii najlepsie, najrozumnejsie, najrychlejsie a najefektivnejsie riesenie a uz som si to aj X vela krat premyslel a ano je.

pekne dakujem vsetkym co ste si precitali az sem. OTAZKA: je miziva pravdepodobnost ze by mala, kvapavku hiv, syfilis (okrem toho kvapavka a syfilis su hnusne neprijemne choroby ale dneska sa na nich uz vobec nezomiera, v pohode sa bez nasledkov vyliecia), takze HIV, bude to zena ktora uz mala sex zo stovkami, no teoreticky snad aj tisickami muzov.. skor stovkami to je jedno..proste z vela.. samozrejme cely sex bude z kondomom, vsakze aj tak to ze by HIV mala je miziva sanca, keby aj povecme 1 ku 1000 ze by mala, tak ak t bude s kondomom tak je 1 ku 1000 ze by som sa nakazil?? proste vsak sanca ze by som dostal HIV je tak neuveritelne, strasne mala ze proste nad tym zbytocne co i len premyslat.

dakujem vam za komenty :))
D.

edmont777

ja som prisiel o panictvo v bordeli v 21, teraz mám 27, svoje panictvo som veľmi zle znášal a toto riešenie mi prišlo ako najviac pragmatické,jednoduché,.. strašne som sa bál že pri prvom sexe s normálnou babou vybuchnem, proste že sa mi zo stresu nepostaví atd, takže šlapku som bral ako tréning, tam nie je vôbec stres, ona ťa zaučí

riziko nákazy HIV je tam vždy, to je daň za to ľahké riešenie, vyberaj si len šlapky, ktoré ponúkajú v inzeráte výlučne všetko s gumou,... ak tam má napísané že za príplatok robí napr. "fajku bez" tak si ju neobjednaj

Kvety zla

Meh. Nikto ti nezaruci ze ta tvoja prostitutka bude uplne cista - asi by som na tvojom mieste od nej chcela potvrdenie ze nema ziadne pohlavne choroby, ale ani to nezarucuje ze ich nebude mat (kedze HIV sa da zistit az po troch mesiacoch od styku). Navyse, proti niektorym pohlavnym chorobam ani kondom neochrani. A HIV je na Slovensku v nejakom cudnom boome, vraj. Nehovoriac o tom co vsetko mozes chytit. Ale aj ked si odmyslime vsetky pohlavne a pohlavne prenosne ochorenia - si predstav kolko chlapov pred tebou obsluzila. A hej, vacsina prostitutok ktore nestoja vedla cesty robia v bordeli (alebo ako sa to nazyva, "penzion" pripadne "strip-club"), nie u seba doma v byte, to mas pravdepodobne z nejakeho serialu - pozeral si vela Secret Diary of a Call girl? No a ta atmoska v bordeli musi byt extra "sexi"...
Preco sa radsej nedohodnes s nejakou kamoskou? Mne to pride menej hnusne nez predstava sexu s prostitutkou. Navyse, ked raz budes mat priatelku, vazny vztah, to jej naozaj chces cely zivot tajit ze si o svoje panictvo prisiel s kurvou? Lebo ak ano, tak tvoj problem, ale ak nie - ja osobne by som si asi dvakrat rozmyslela ci by som chcela zostavat vo vztahu s typkom co platil za sex. Nehovorim ze by som sa jednoznacne rozisla... Len by som o tom musela velmi silno premyslat.
Pride mi to trochu take... ubohe. A rozhodne mi pride ubohejsie si platit za sex v 20 nez byt panicom v 20.
A vlastne neviem co sa pytas a co bola tvoja otazka, ale tak, napisala som ti.
Inac fakt netusim co ma tvoje IQ 120 spolocne s tym ze si chces kupit sex. Aj ovela mudrejsi ludia ako ty robia kraviny.