Dočkám sa už bábätka?

Príspevok v téme: Dočkám sa už bábätka?
Kukulo

Dobrý deň, s priateľom sa snažíme o bábätko.Prvý krát pred mesiacom sme mali nechránený pohlavný styk, bohužiaľ, priateľovi sa odvtedy ani raz nepodarilo vyvrcholiť ale mala som vtedy plodné dni. Mám pocit, že som tehotná preto sa o to už nepokúšame aby sme neublížili plodu alebo niečo. Mám pocit, že som tehotná ale nemám niektoré typické príznaky v prvom mesiaci. Nemám hustý len zhrudkovatený výtok, nemávam nevoľnosti len keď nad tým dlho uvažujem tak ma začne páliť záha a menštruácia mi mala začať minulú sobotu ale akosi sa jej dosť nechce, nedávam tomu veľké nádeje, môj cyklus je nepravidelný a pár krát sa mi stalo, že menštruácia ani neprišla, proste nastala až o mesiac. Prsia mi trochu natiekli ale nie sú ani trochu citlivé a nemám ani spomínaný pocit nafúknutého bruška. Špiniť som tiež nešpinila, teda ak si správne spomínam. Prosím pomôžte mi, určite si pôjdem urobiť v pondelok tehotenský test ale ak mi to viete povedať vy aspoň akú mám šancu. Stále sa totiž neviem rozhodnúť či bábätko chcem. Respektívne partner ho chce, ja zas až tak moc nie ale čo by som preňho neurobila nie?

kode

Ahoj cely tvoj clanok je daky zamotany.mam pocit z neho ze chces babetko len kvoli svojmu priatelovi a to asi nieje najstastnejsie riesenie

Agnes998

No a kolko mas rokov? Ak mas 35, tak chapem ze sa snazis o babatko aj ked na to este nie si uplne pripravena, lebo od tohto roku plodnost zeny rapine klesa. Ak mas 25, tak sa do toho nenut, mas na to este cas. Tehotna mozes byt ale nemusis, to co spominas nie su tehotenske priznaky, aspon urcite nie v prvy mesiac tehotnosti, vtedy sa to este neprejavuje nijak. Skor ale tomu u teba vela nadeje nedavam, ako to naozaj je sa ale dozvies az z toho testu.

%

Ak ty dieťa nechceš tak sa nenut kvôli frajerovi. Väčšina času sa budeš starať ty lebo on bude pracovať. Takže ak nemáš naňho chuť neradím ti otehotnieť. Budeš znechutena a nervózna. Ty budeš na materskej. Dobre si premysli čo vlastne chceš.

flegma

suhlasim s kvety zla, tiez kapanek nechapem z celeho toho prispevku...
po jednom pokuse nadpis ako po 5 rocnom usili a v podstate to dieta ani nechces, parada

Kvety zla

S priatelom sa "snazite" mat dieta ale nechraneny pohlavny styk s ejakulaciou ste mali len raz...? Nadpis znie akoby ste sa uz aspon rok "snazili" o dieta. Niektore pary sa naozaj snazia aj rok. Daj tomu cas a nejas sa.
A najlepsia je vlastne posledna veta. Ze sa snazite o dieta ale ty nevies ci ho vlastne chces? Omg. Dieta nie je steniatko ze ho kupis priatelovi na narodeniny.
Tehotna mozes byt, ale nemusis, jednoznacne ti povie bud test alebo lekar. A ak mas nepravidelny cyklus, ani nevies kedy mas plodne dni. Inac, nepravidelny cyklus u reprodukcne zdravej zeny moze byt aj priznakom ze nieco nie je v poriadku, a mala by si zajst za lekarom.

odpovedam

skor by som povedala, ze mas gynekologicky zapal, ked mas hrudkovity vytok. o to horsie bude, ked budes zaroven tehotna... tehotnym sa nesmie podavat liecba.

pandorica

Čo to znamená, nepodarilo sa mu vyvrcholiť?Ako že sexujete a on nemá ejakuláciu?To je divné. A čo sa týka tvojej obavy, aby ste neublížili plodu...To je zbytočné, nemusíš sa báť.Určite mu neublížite.

kardinal

Nakladať môžte aj niekoľkokrát denne, plodu to nič neurobí. Zvýšia sa však šance, ono to príde, neboj :)