Špehovanie svokrou!

Príspevok v téme: Špehovanie svokrou!
NAtaliaQ

Iný názov pre túto tému som nevedela vymyslieť. Ide oto, že bývam u svokrovcou a moja svokra ma neustále špehuje. A jeto preto, lebo ma upodozrieva,..ked ma vidí za PC..je priam alergická. Lebo si myslí, že si tu udržiavam frajerov. Dokonca tak rovno, že ským si píšeš..z jakým frajerom..A ja nato, že s desiatimi :-) Ked inak nedá. Ani môj manžel není tak žiarlivý ako ona. A týka sa to aj cez deň..v kuse mašpehuje čo robím..A vykecávať príde hlavne večer,ked sauž ja chystám do postele. Ja sasňou aj porozprávam,,ale tiež potrebujem chvíľku času pre seba. A ona nemá jediný dôvod žiarliť. Mám dobru povesť, nemôže omne nič. A pritom sa obava.....či sú to všetky také svokry, neviem. A hlavne namňa žaluje svojmu synačkovi. Ja netvrdím, že som svätica, aj somnou je ťažko.ale doslova ma to vytáča...Zíza namna od hlavy až po päty, ako som oblečená.no jeto normálne?...Ach, ach.....čo si o tom myslíte??

kardinal

ja by som nebyval s vlastnou mamou, nieto este so svokrou ...

treba odtial vypadnut co najskor, aj keby to malo byt za cenu byvania v nejakej diere ...

co je to za zivot? vecne nespokojny ... v napäti ...

...je to krasne moct sa vo vlastnom prechadzat len tak nahy, rozdat si to na kuchynskej linke, aj na pracke je to super :)

Iveta Michael

NAtálka...

je to dnes ťažké po finančnej stránke ale ja by som ti radila aby ste sa s manželom pokúsili čo možno najskôr osamostatniť lebo naozaj takéto spolunažívanie a zo žiarlivou svkričkou je vždy začiatok konca...

Skús sa najprv s ním pozhovárať o všetkom,držím palce! :)

Iveta Michael

phoe 15:30

je to tvrdé ale bohužiaľ pravdivé konštatovanie,ja s tým chvalabohu nemám skúsenosť - ale moje kamarátky mi to denne potvrdzujú a mnohé sú už tak zúfalé...

... lebo žiaľ naši milovaní muži sú dosť často maminčkinmi až do smrti a nedokážu ,, prestrihnúť,, pupočnú šnúru ani v manželstve :(

česť výnimkám,sorry chlapi..

Agnes998

Je jedna velmi dolezita vec, co na to tvoj muz? Bavis sa s nim o tom, je na strane jej, tvojej alebo sa snazi do toho nemiesat? Povedz jej, ze si unavena vecer chces spat a vadi ti, ze ma tak nahlas pustenu telku, nech si kupi sluchatka, alebo kludne aj ty jej kup za ten pokoj to stoji, mnohi stari ludia to tak maju, lebo su nahluchli a museli by to mat inak hrozne nahlas a ostatni by z toho aj ohluchli. Zalezi potom ako sa ona k tomu postavi, ci sa ti bude snazit vyjst v ustrety alebo nie. V tom druhom pripade by bolo najlepsie odstahovat sa.

sweater.

ja som neopravoval gramatiku :D. ta mi je ukradnuta. pisal som o tom, ze nechapem z coho si rozcarovana, len ludia co chcu pochovat svoj vztah dobrovolne budu zit s fotrovcami svojho partnera, alebo svojimi, vtedy oni udupu jeho, chapeme sa... toto nemoze nikdy dobre skoncit

phoe

Myslím že sweater nenarazal na gramatiku, ale na fakt že bývaš u svokrovcov. Inak je uplne jedno či u svokrovcov či u seba, ak bývaš so svokrou. Tie sú schopné pochovávať vzťahy skôr ako sa stihnú rozpadnúť prirodzenou cestou, teda vďaka nezhodám medzi vami dvomi. Je to taký fajnovy urychlovac.

NAtaliaQ

No vytocila ma...tak gramatika isla mimo...ale ovladam ju neboj :-) sweater. ..Pisala som v rychlosti..lebo som mala tusaka..ze stihacka opat nabehne...alebo bude robit cirkus..OKI ??