Ake priezvisko po sobasi?

lilyiankaa

tiež ma zaujíma, čo je divné na priezvisku Pecer?? ver tomu, že poznám oveľa viac a oveľa divnejších priezvisiek .. hlavne mojim kamoškám sa podarilo vydať sa za vtipné priezvisko :)
a pre autora témy nič si nenapísal, neviem či sa jej nepáči tvoje priezvisko, alebo ti je divné zobrať si jej priezvisko, alebo si ona chce nechať svoje? môj brat sa napr. s frajerkou dohodol, že keď sa raz náhodou zoberú, ona si nechá svoje priezvisko, ale deti budú mať deti po ňom ...

Agnes998

Alebo este jeden dobry typ ma napadol - Mrkvicka. Janko Mrkvicka, to je rydzo slovenske a velmi pekne, ako z rozpravky! Manzelka bude Marienka Mrkvickova, alebo Anicka Mrkvickova, to je jedno, Mrkvickova sa hodi ku kazdemu zenskemu menu!

ebi777

azda aj ty máš priezvisko Pecer :-)

lebo jedného týpka s takým priezviskom poznám, no byť na jeho mieste, iste by som sa dala premenovať

a nikdy by som sa nechcela volať Pecerová

:-)))

Agnes998

Mne sa to Miazgovci páči, ako decko boli môj obľúbený seriál, ja hlasujem zaň! Musíš uznať, že Janko Miazga znie moc pekne!

TinaM

nechapem...v com je problem?Ty nechces tvoje priezvisko, alebo nastavajuca nechce tvoje, alebo chcete vymysliet nejake uplne ine, ako mate teraz?