Vcelku som urazená

Príspevok v téme: Vcelku som urazená
Anjelik22

Prosím poradte s partnerom už chodíme spolu 5 rokov. Mali sme veľmi veľa hádiek. Ja mám 27 on 26. Ma sa vieme pre všetko pohadať. Najhoršie to je stale po sexe. Cítim že je vo mne chyba, lebo stale chcem počuť niečo pekne aj ked viem že ma miluje ale na také veci nie je čas aon ani na to nie je stvorený aby bola nejaká romantika niekedy, že to je zbytočne. CHcela som len otazku ako docieliť, aby som ovplyvnila muža aby bol aj romantik, len či sa to docieliť alebo už to je v mužovi alebo nie je . dakujem za odpvoede

kabel

akoze on ti "odpustil" chorobu a nevyzadoval sex-to sa ti zda ako nejake zvlastne plus v jeho chovani? Vsak to je uplne normalna a bezna vec, to nie je obetovanie organu pre tvoju zachranu :-DDD
boze, kde mas nejake vedomie vlastnej hodnoty? nepatrite k sebe a nedokazes to ukoncit..preber sa.

tall

anjelik22, vy nemate vztah, vy mate len sexualny kontakt. vztah je o niecom inom ako len o sexe, a ten vas je len o sexe, podla toho co pises.

lilyiankaa

zdá sa mi dosť zvláštne, že si svojho priateľa nazvala milým po skúsenosti s tým, ako si mala gyn. problémy a teda ste dva týždne nemobli spolu spať ..... akože podľa mňa milota vyjadruje čosi iné ..... je to o tolerantnosti v partnerstve, aj keď tuna je to úplne normálne, že ak má niekto zdrav. problémy, tak ten druhý ho predsa nebude nútiť niečo robiť ... to akoby som mala chrípku a môj by bol taký milý, že by pochopil, že mi týždeň nemôže dávať pusu, aby to nechytil ..

Dadula56

A to je akoze nieco vynimocne, ze ti odpustil sex, ked si mala zapal?A preco ste sa nestretavali?Lebo ste nemali preco, ked nebol sex?
To je snad normalne, kazdy normalny muz toto pochopi a netreba z toho robit znamku dokonaleho partnera.
Sorry, ze nic k teme, ale toto mi nedalo...

Maoam

no a co teraz vlastne chces? co si chcela pocut? teraz ho zacinas obhajovat, takze sama este absolutne nie si zrejme rozhodnuta....ako dalej

Maoam

tak to je snad normalne vramci partnerstva, ze muz berie ohlad na zenu, ked ma gyn. ochorenie a nemoze...kazdy normalny vyzrety muz to pochopi, ak ma partnerku rad a ak ma rozum

keby mal on urologicky zapal, tiez by si brala ohlad, nie?

snad nechces nejakeho burana, ktoremu by to bolo jedno a bud by nebral ohlad a nutil ta napriek zapalu s nim sexovat, alebo by ta za tych strnast dni hned podviedol s inou

Anjelik22

Maoam...
ale zas je v tom milý, že keď som mala gynekologické problémy asi 2 týždne niekedy, tak mu to nevadilo. Sme sa v tom čase vôbec nestretávali kým som to nepreliečila a nič mi nevyčítal

Maoam

'ako docieliť, aby som ovplyvnila muža aby bol aj romantik'

Moja mila, muza nezmenis, takze si vyber nabuduce iny typ muza k sebe. Cim viac sa budes snazit o prerabku, tym horsi ten vztah bude. Ak sa k sebe nehodite a ste pre seba nevhodni, tak ten vztah nema vyznam, sex ta nebavi, jeho spravanie ti vadi, ocividne nie ste kompatibilni.

A ano, muzom treba povedat veci jasne na rovinu, kedze nevedia citat myslienky a ani naznaky.
Cim priamejsie, konkretnejsie a kratsie vety, tym lepsie.

Ak si tak velmi romanticky typ, tak si najdi niekoho velmi citliveho, empatickeho, trpezliveho, su taki muzi, aj ked ich je pomenej, ale take typy poznam.

Kazdemu vyhovuje nieco ine, ak vies, co NEchces, vies co CHCES, tak podla toho konaj.
Nestracaj cas vo vztahu, v ktorom si nestastna.

Ak raz budes s vhodnym partnerom, budes lutovat ten strateny cas a roky, ver mi....viem o com hovorim.

Prajem ti vsetko dobre, nech ti to dobre dopadne.

Anjelik22

lilyiankaa...
to bum, bum, bum a stop. Zas to netrvá len minutu , niekedy aj hodinu ale mna asi fakt len všetko počas toho bolí a nič z toho nemám. Asi si to dobre vystihla, že skor toto je problém. ďakujem