Heaven fashion

L.Borgia

dadush tvoj koment mi príde ako z "pohádky" ... prečítaj ako som reagovala ja (19.05.2014 ) ... majiteľ sa zachoval ako čestný chlap, klobúk dole :-)

lussy1111111

Ahojte,
objednala som z tejto stránky prvý krát. Tovar mi mal byť doručený do 15tich dní, čo je dnes, avšak žiadny mi neprišiel a to som sa naň veľmi spoliehala. Samozrejme, keď sa schyľovalo k tomuto termínu, poslala som im mail ohľadom mojej objednávky. Chcela som sa poinformovať, či môžem tovar očakávať, ale ani odpovede na mail som sa nedočkala. Takže za mňa veľké mínus. Tiež pracujem s ľuďmi, ale takéto jednanie by som si nikdy nedovolila.

ANQA40

Ano, objednala som si fest trendy legín, prišli mi rovanko ako na obrázku. Ale vecicky tam su drahe radsej skus obejdnavat na Aliexpresse

mlkotr

Ahojte. Ja som už asi 3krat objednala saty z heavenfashion a mozem povedat ze som spokojna. Aj pri reklamacii bolo vsetko vporiadku. Peniazky mi vratili po 2tyzdnov

Dandy T

Ahojte,

z celkoveho objemu mojich nakupov je zhruba 60% cez internet.
Take zle skusenosti, ake som mala s firmou Heaven Fashion som vsak doposial nezazila a dufam, ze uz ani nezazijem.

Tovar som si objednala 3.6.2014, po opakovanych urgenciach dosiel po dvoch mesiacoch a obratom som ho 22.7. vratila (nizka kvalita tovaru, nevyhovujuca velkost, tovar nezodpovedajuci zobrazeniu).

Peniaze za tovar vo vyske 64,- Eur mi neposlali do dnesneho dna. Navyse sa neunuvali odpovedat na moje 3 upomienky (posledna zaslana 15.10 na adresy: objednavky@heaven-fashion.sk,
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Lukáš Machotka - heaven-fashion.sk\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ,
\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"www.heaven-fashion.sk\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ).

Podavam podnet na SOI :(

sisulka

Ahojte kocky, ja sa s nimi tiez nahatujem o peniaze 5 mesiacov. podali ste trestne oznamenie? resp. podnet na preseternie na SOI? ako ste dopadli??? prosim poradte. Napisala som im posledny mail, potom to uz budem riesit radikalne.
Poradte

Lukáš Machot

Dobrý deň prajem,

chcel by som Vás poprosiť o informovanie ma, či Vám peniažky prišli alebo nie.
Kontaktujte ma prosím Vás na e-maily:
majitel@heaven-fahsion.sk

Ďakujem pekne.
Všetko napravíme.

azuritko12

Ahoj ja som si tiez chcela objednat co robim pomerne casto cez net,no teraz neviem s ktorou firmou mate zle skusenosti, lebo ja som nasla na HF 3adresi hviezdoslavova,, bulharska a zamocka BA?? tweraz neviem ci si objednat??