Operacia nosa

Príspevok v téme: Operacia nosa
oleandrovnik

Ahojte budu dva tyzdne co som po operacii nosa. Mala som vybocenu nosovu prepazku, tak mi ju vyrovnali. Okrem toho som si dala dolu gib (mala som ho taky mensi), zuzit nos a zmensit nosove dierky. Hned ako mi dali dolu dlahu z nosa sa mi nos pacil. Kazdym dnom sa viac podoba na ten nos co som mala pred tym. Akoby s nim nebolo esteticky nic robene. Je to mozne? Nie je to tym, ze od operacie je este kratka doba a nos sa iba forbuje????
Dakujem za kazdu odpoved. Som zufala :-(

janka-127

tak uplne rovnaky nemoze byt urcite vidno nejaku zmenu...to uz zalezi od toho ako si sa pred operaciou dohodla s doktorom ci si mu vysvetlila vsetko ako si predstavujes...ale musis pockat dva tyzdne je kratky cas este sa ti ten tvar zmeni

oleandrovnik

Kontrola zruba o necely mesiac. Ako hovorim 1. den som bola spokojna. Teraz ta kost je rovnako hruba ako bola aj ten nos uz nemam "skokana" (co sa mi paci), ale je rovny. Celkovo mozem zhodnotit je rovnaky ako bol. A som nastvana na tie nosne dierky ktore su rovnako velke. Ked som mala tu dlahu (ci ako sa to odborne nazve), tesila som sa ze budu malinke. Ale to boli iba stlacene pod tou dlahou. A navyse ked tam nie je steh. Usudzujem ze s nou nebolo nic robene.

janka-127

ahoj ja som tiez skoro tri tyzdne po operacii a takisto sa mi zda rovnaky ale je este dost opuchnuty takze par tyzdnov potrva kym uvidis rozdiel mne to aj vraveli ze treba vydrzat :)na kontrolu este nemas ist?

oleandrovnik

Hm, idem o mesiac. Stehy nachadzam iba v jednej dierke. Druha je bezo zmeny, tym padom dierky nemohli byt vonkoncom zmensovane, resp. zuzovane. A ten hrbolcek 1. den od zlozenia dlahy nebol ale teraz mam tu kost hrubu a velku ako predtym. Snad je to len opuch.