Ako vymazať historiu

zuziiik

nevymaže mi to skúsila som aj jedno aj druhé proste ma to znervoznuje, ked mám otvorenú napríklad jednu stránku a chcem si otvorit druhú je zobrazené uplne všetko - aké pesničky som počúvala, s kým som si písala, čo som pozerala

verca-82

ahoj takže akpoužívaš prehliadač google chorme je to ľahké .. vpravo hore pod červeným krížikom x máš také 3 čiarky pod sebou a ked na to klikneš ukáže sa ti stlpec možností a tam klikneš že historia a potom hore bdueš mať odstraniť historiu a nastaviš si na kolko , či chceš vymazať historiu z tohto dňa alebo za poseldných 10 dní atd _D

Maoam

Blondula, ty mas ale zaujmy :DD. Ja som momentalne tiez na tom tak, ze uz len odbachnut. Som po vaznej OP, k tomu prechladnuta, do toho oblicky, no fasa na fasu, co ti poviem. Skolka - tak tam zrejme pobehuju decka s kaslom a soplami, neumyvaju si riadne ruky a mamicky ich veselo pustaju chore do skolky, verim ze nachytas vsetky virusy a bakterie, ktore ti maly donesie....do toho tie decka zeru same sladkosti, nespravne veci doma a hygiena nic moc, casto je to bohuzial tak, zamorene vsetko.
No do dneska rano sa mi este aj herpes simplex na perach vyhodil, ten som nemala sto rokov, hrdlo ma skriabe, dutiny k tomu, ale to bolo jasne, oslabena po OP a uz sa to na mna vali, k tomu sa mi krizia oci, ked sa hladim dolava a doprava, vsade stosy papierov aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Inak filmy s duchmi kukam hrozne rada a potom sa bojim :DDDD.

Blondula

ahoj Maoam ;-) ...skor by sa bali,lebo ja pozeram rozne dokumenty o vrazdach,duchoch.....same mrtve tela a tak :D ale raz za cas ano,mozu byt prekvapeni a zhrozeni ti nasi dzedzincane :D
mam sa dost na figu,lebo odkedy mi maly chodi do skolky,sme furt prechadnuti obaja :-( mna to drzi uz 2 tyzdne a asi zase ide na mna dalsia faza,lebo znova ma zacina stipat nos a tiect z neho :-( dnes som ho nechala doma,cez vikend sa dame dokopy a v stredu uz zase ten isty kolotoc...nie a nie sa dostat k ortopedovi s mojim ramenom :-) som chcela ist dnes....

Blondula

no zisla by sa mi hodina pocitacovej techniky :D a ako tak citam,tak tych hodin by bolo rozhodne viac :D ale zase u nas na dedine ma kazdy druhy dom internet,tak hadam sa nikto nenapaja na tu moju siet :D

Prezývka55

Blondula heslo na wifinu sa da tiez zistit a pokial mas zapnutu funkciu WPS je to zalezitost do 4 hodin. Ak nie tak dictionary attack trva dlhsie no :D a je o stasti. Da sa aj bruteforce ale to je na dlhe lakte a treba vykonne masiny.
To uz potom v tom pripade je lepsie spravit utok tak ze niekto pri tvojom byte alebo sidle zapne router nastavi rovnaky nazov siete ako mas ty a nastavi ju na rovnaku frekvenciu a kanal a necha ju otvorenu a povodnu bude rusit.
Znie to zlozite ale prevedenie je vcelku jednoduche. Tym docieli ze sa napojis na jeho wifi takze ti moze do pc nahrat nejaky malware :D no a uz ma pristup do tvojho pc :D.