Chemický peeling

lautida

Absolvovala som 1x chem peeling.Predtym som si 2 tyzdne davala krem glyko a aby si pokozka zvykla.Peeling som mala neostrata 35% na 3 minuty a ziadne scervenanie ani supanie som nemala.Mam mastnu problematicku plet tiez rozsirene pory tak uvidim co bude dalej po dalsom pouziti.V kazdom pripade uz len ten krem glyko a je super na noc pekne zasusi vyrazku a zahoji aj flaky su menej viditelne.Ja mozem len odporucit nakolko som skusala strasne vela kozmetiky lasery a efekt ziaden.

Ivka107

Ak máš akné, rozšírené póry, tak by som ti chemický peeling vôbec neodporučila. Hlavne preto, že ti to môže rozniesť zápal po pleti a budeš viac vyhádzaná. Skôr by som sa najprv zamerala na prírodné čistenie pleti,pretože pleť sa hĺbkovo vyčistí bez mechanického zásahu, stiahnu sa póry a stratí sa akné. Prírodný peeling v podobe masky (nie zlupovacie) je oveľa lepší výber. Nenarušuje sa tak štruktúra pleti. Ak chceš, môžem ti poslať pár výsledkov s kozmetikou Herbalife, ktorú používam ja. :) Napíš mi www.cestazazdravim.sk, rada poradím. :)