Môže im sloboda zvierat odobrať psa?

Príspevok v téme: Môže im sloboda zvierat odobrať psa?
Martinkooo0

Dobrý deň dnes som na vlastné oči videl ako cigáni kopali do svojho psa. Ich brat prišiel za mnou či by som ho mohol dať do útulku. No ostatní z rodiny ho nechceli dať preč. Bohužial som nespravil video ako ho kopali takže nemám dôkaz, ale ten ich starší brat by to mohol dosvedčiť. Mohli by im toho psika zobrať ak by som to nahlásil?

Martinkooo0

Keby to bolot ak jednoduché tak to spravím lenže ono je to mimo mesta asi 2 km.. je to taká malá osada a ten malý hajzel s nim chodí stále po vonku na takej metrovej retazi.. takže odlákať by sa nedalo.. jedine zavolať si toho druhého cigáňa čo ho chcel dať do útulku a dohodnúť sa s ním že by mi ho potajomky doniesol .. ale to už bude také okaté..

Deria

Ja osobne by som volila sposob, ako pise LILIII, odlakala by som ho nejakym mäskom a dala to utulku. A mozno by sa niekto nad nim zlutoval a si ho zobral, nepoznas nikoho takeho? Ak si to netrufas urobit, aspon sa porad so SZ. Mozno to urobia oni.(?) Daj vediet, ako to dopadlo.

LILIII

ak to chces poriesit ,budes sa musiet zahrat sam na cigana ..... musis psa nalakat, ukradnut a nasledne zaniest osobne do utulku ....... no neudavaj nikoho narobis si problem

LILIII

Ciganom odobrat psa ? Blaznis ?!!!!! S ciganmi sa babrat nebudu ,kebyze islo o bieleho, povlacia ho po sudoch za tyranie ,zaplatil by pokutu ,mozno i odsedel v base no roma riesit nebudu :)