Ked vsetko ide dole vodou...

tlstoch joe

niekedy ti lepsie poradia cudzi ludia, ale musis komunikovat. ja som dlhe roky o svojich problemoch nehovoril a malo to nasledky a zle. mas rodinu? porozpravaj sa s nimi, kamarati su dobri na volne chvile, ale ano casto zradia. ja kamaratom neverim....verim len rodine, s ktorou mam dobre vybudovany vztah

myslm poziti

Preco som tu.. lebo ked nenas vo svojom vnutri uz miesta..tak potom to musis niekde dat. A je to lepsie tu...lebo taki reali ta len zradia..vysmeju a daju dal....PRETO!!!!!

tlstoch joe

praveze rozumiem az prilis...ja som si uz niecim presiel a bola to velmi tazka cesta, tak sa trochu mierni laskavo. chcel som ti poradit a ty sa nevies ani chovat, tak ti pekne dakujem. presne tie iste veci v zivote som riesil aj ja a podla mna asi kazdy clovek.

myslm poziti

Oki....nebudem riesit...lenze ja robim veci presne opacne. ze vraj. A cim viac sa snazim ukludnit...tym viac som napata. Ciel som mala...ale uz som nan aj zabudla. Uz neverim..ze to raz pride. .Popritom vsetkom. Jedelka dakujem za slova...a Joe...neviem ci rozumies vsetkemu....ty nevies ako sa veci maju...preco pisem tu...nesnazim sa tu o nieciu pozornost....ale mysli si svoje.

tlstoch joe

ked vies, ze ten problem nevyriesis, tak ho neries. on sa sam vyriesi...proste sa okolnosti zbehnu tak, ze sa problem sam vyriesi...musis byt trpezliva a nesmies byt velmi iniciativna, lebo aj vela iniciativy skodi. Netlac tak velmi na pilu, nechaj sa "niest". Vela myslienok sa da zmiernit, ked si budes trenovat dychanie...budes ratat raz pri nadychu a dva pri vydychu...tak sa spomali tep a mysel sa ocisti, ale musis sa sustredit na dych, najlepsie dade v klude, kde je malo vnemov...mne to velmi pomaha

jedulka

... začni mít nějaký sny a nějaký cíl ... nemusíš je hned realizovat ono to taky v tomhle stavu nejde,ale upni se na to ...vstaň a jdi dál.Život je prostě cesta,bolestná a trnitá,ale zastav se a "umřeš".Srazí tě, vstaň! Zas a zas znova a znova.Říká se,pomož si sám a bude ti pomoženo.A ono to nějak tak je.Tedy v mém životě to tak bylo.

jedulka

... já jsem se vždycky na něco upnula co mě jen mžikem zaujme.Když byly zlé doby,tak třeba dětem jsem koupila z našetřeného PC.Stále jsem ho dávala opravovat a moje kapsa na to nestačila.Tak jsem se do toho pustila, a najednou z toho byl koníček, který přerostl do koně.Když se do něčeho takového pustíš, zaměstnáš mozek,protože musíš cpát do hlavy vědomosti a učit se.Prostě se takhle odpoutáš od toho života,alespoň budeš chvilku jinde.Mě to velmi pomáhalo.Když mě to po 12 letech přestalo naplňovat,tak jsem začala vyrábět doma nábytek ... rozumíš, to jsou jen příklady,ajk se odpoutat a dostat se z toho kruhu v kterém jsi uzavřený ...

myslm poziti

Lenze ako nemam riesit ...ked vzdy pride nieco co ma skosi. A niekedy sa mi zda..ze same myslienky idu zamno...mam pocit akoby som bola na velkej lodi...a neustale bojujem...sama so sebou. Ako sa oslobodit od toho?? Ze vsetko je vec postoja..treba nasmerovat myslenie..atd. Sice teoriu ovladam..ale prax mi nejde:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(