O mojej laske k samote

Príspevok v téme: O mojej laske k samote
innerworld

Zdravim. Milujem samotu,no chodim na VS 1.rok a som na intraku. Unavuje ma,ze su stale okolo mna ludia. Ja mam rada ludi,fascinuje ma nove prostredie,atmosfera,hlasy,vone,len...taky dlhy cas,aky som s ludmi,potrebujem aj pre svoju samotu. Chyba mi. Akoby som potom nebola v kontakte so sebou.

Potesilo by ma,keby som tu nasla takeho introverta ako som ja. Studujem v Presove.

elena...

je rozdiel medzi samotou a osamelosťou, ty si proste len potrebuješ odpočinúť, nabiť baterky, človek si najlepšie odpočinie v samote, či je introvert, alebo extrovert,tak je to najprirodzenejšie, to ostatné je vampirizmus, možno ti niekto ťahá z energie, daj si nato bacha

azbest44

Ahoj.V podstate to co prezivas ty poznam velmi velmi dobre.To iste som prezival ked som chodil na strednu skolu a to som nebol ani na internate.Proste som niekedy potreboval(a stale potrebujem) byt urcity cas sam so sebou.Ak som sam vtedy dokazem naplno vnimat okolity svet a pozerat sa na urcite veci s nadhladom.Tento pocit mi chyba aj teraz.Myslim ze to nie je ziadna choroba alebo nemoc pretoze komunikovat s ludmi viem len skratka mam rad ten pocit ak som v izbe sam zavrem oci a premyslam.Ak to uz nemozem s ludmi vydrzat hoci aj doma tak sa jednoducho zoberiem a idem sa niekam prejst.Ale myslim ze ty to poznas :)

PS:tiez som z PO

jedulka

... podle psychologů jsem introvert ...ale sama se sebou nevydržím,potřebuji mít lidi kolem sebe ...všichni lékaři se mi divý ... a to Vám nelezou na nervy? NE!Když potřebuji být sama se sebou sednu si k PC a nic nevidím,neslyším ... a nebo jdu ven ...

kha

To ma zaujalo :) extrovert potrebuje ludi aby nacerpal energiu. Introvert ju cerpa z chvilok samoty. Preco teda hladas introverta ked mas prave ludi okolo seba az az? Ved aj tak nebudete moct byt spolu pri nacerpavani tej energie :)