Nezvládam to

Príspevok v téme: Nezvládam to
Žužova

Začína mi horiet pod nohami,poslednou doobou svoj stav už psychicky nezvládam ,chcela som o tom povedat mame ale mam strach lebo na druhej strane ma začne nutit stravovat sa normálne... nedokáženm to pretože moja tužba po chudej postave je vačšia.. Priatel sa mi vyhrozil že ak sa zajtra neobjednám k psycháčovi rozíde sa somnou (neberiem to doslovne,mal nervy) .. Chápem ho... ale už som tam raz objednaná bola ale neprišla som lebo som práve v ten termin mala ,,to lepšie obdobie" .. No teraz som na tom zle , som doma,nemám prácu,neviem sa ovládat v jedení,vždy podlahnem a potom sa nájdem s hlavou v hajzli aj 3x za den... niekedy mi je to aj jedno,..tužba po jedle a prežratí sa zvítazí a jem s pocitom že to dám zachvílu preč... nemám ani výčitky, akurát ma tento život už absolutne nebaví.... nechcem už žit,ale nechcem ani žit stým že budem jest pravidelne a priberiem ...... začínam mat pocit že soms a nemala ani narodit.. že smrt bude vykupením...

zajtra sa objednám k psychiatrovi ktorý mi je už teraz podla mena nesympatický a vobec neviem čo mu mam povedat a pochybujem akoby mi mohol ON pomoct,vobec neviem čo mu budem hovorit .. ak tam vobec prídem čo zrejme neprídem kedže na to nemám odvahu a najradšej by som bola keby tam niekto aspon ide somnou ..ale nemám nikoho takého ,priatel nemá nikdy čas lebo pracuje celý den...takže ho zase sklamem ... A asi by naozaj bolo lepšie ak by ma nechal..lebo teda nechám ja jeho aby mal pokoj a mohol si najst normálnu zdravú babu ..

... Nechcem zomriet ..Ale nechcem ani takto žit..
keby sa narodím s krásnou utlou chudou postavou po akej snívam nič z tohoto by nebolo.... Chcem dosiahnut svoju vysnenu dokonalost, ale za aku cenu ..je nejaká možnost sa z toho vobec niekedy dostat alebo je to beznádejné a PPP sa bude somnou stále vliect ?

Žužova

čauko , nechcem zakladať novu tému ,ved sa to stále týka toho istého..
moj problém stále pokračuje, čakám na termín k tomu psycháčovi a stále premýšlam či to k niečomu bude...
Mám pocit že problém je tu doma ,že je to tu niekde zakorenené... žeby mi asi najviac pomohlo ak by o tom vedela moja mama.. Neviem prečo si to myslím ale proste asi potrebujem kontrolu,oporu doma.. ja neviem čo mam robit , myslíte si že by bolo vhodné jej to povedať ?? Minule tu písalo dievča čo chcelo povedat rodičom o tom že sa rezalo kedysi a všetci jej písali že nech im to nehovorí lebo ich len zbytične potrápi... Myslíte že by to bolo to isté ? ja viem mamu tým velmi zraním ale..neviem či to mám urobiť ,niečo mi hovorí že to je správne a že to treba takto riešiť ,no na druhej strane mam strach a ak to bude k ničomu len všetko naozaj pokazím ..:( čo by ste robili na mojom mieste ? ... Asi b ysom mala počkat na to vyšetrenie no to je ešte daleko a ja už depkujem viac a viac..cítim sa prázdnejšia a prázdnejšia,už ma nič nebaví celé dni len nad tým premýšlam.. :(

Žužova

Prečítala som si nejaké info o pezinku a liečebniach a zaujímalo by ma aký vážny musí byt stav človeka aby ho tam prijali ?? neviete ?

Žužova

Ďakujem jedulka :) Popravde, neverím tomu.. život bez ppp si už neviem predstaviť.
Vlastne neverím že sa z toho dostanem niekedy.. Neviem si predstaviť len tak sa niekde najest bez výčitiek..a jest čo chcem bez myšlienky že priberiem..Doremi má pravdu ,rozmýšlala som nad tým a je mi to jasné, bude sa to somnou vliecť a iba ja stým možem niečo robit a bránit sa... Lenže moja tužba po chudej postave je stále silnejšia
Takže to bude zaujímavé u toho doktora :/

doremi

ppp je nieco podobne ako akakolvek ina zavislost...vecne to uz budes mat v hlave, v myslienkach, je ale podstatne, ci tym myslienkam, o ktorych aj sama vies ze ti SKODIA das tolko priestoru v tvojom zivote, aby ta nicili aj dalej a ty budes len pasivny pozorovatel vlastneho nicenia sa, alebo sa zatnes a zacnes so sebou nieco robit. mas len jeden zivot, mozes ho prezit iba raz, tak je skoda mrhat drahocennym casom a energiou do vlastnej sebadestrukcie.

jedulka

Žužová tak to nic moc pod tlakem,ale víš co, on je tam od toho aby ti rozhovořil,tak uvidíš jak se pán doktor vytáhne .... přeju ti moc at se ti to už podaří a máš hezký život.

Žužova

Ďakujem Jedulka,viem čo mi chceš povedať ,ja by som asi takto presne urobila keby je to na mne.. lenže priatel yb to bral tak, že sa nesnažím vyzdraviet a nič stým nechcem robiť ... kvoli nemu nemožem cuvnut,nepochopil by to ..

jedulka

Žužová, takhle veliký strach jsem měla když jsem měla jít na psychologické vyšetření, jestli jsem schopna řídit auto.To se sice nedá srovnat s tvojí diagnózou,ale strach jsem měla šílený ani spát jsem nemohla.Ve tři ráno jsem si říkala, no musím alespon chvilku spát, nebo to nedám a já blbec jsem si vzala prášek na spaní.To si piš,že jsem začala usínat až u psychologa.Neprošla jsem.Když už jsem tam šla podruhé, bylo mi to ukradené a udělala jsem to naprosto perfektně.Podstat je ale stále stejná, strach má velké oči.Počkej si,vždyť se můžeš kdykoli zvednout a odejít.Rozumíš? Můžeš se přeobjednat,když odejdeš a pokračovat později, až se na to budeš víc cítit.

Žužova

No objednanie už je za mnou ..Sestrička mi sama navrhla aby som prišla s príbuzným tak sa skusim opýtat priatela.. ale aj tak neviem si predstavit rozprávat tieto veci pred nejakým cudzím chlapom z očí do očí... Už teraz začínam mat z toho strašný stres..Bojím sa čo ma čaká :(

Najviac mam strach že dovtedy mi tieto depky zas zmiznu a ja budem mat zase to fajn apatické flegmatické obdobie a to už naozja neviem čo mu vtedy poviem... budem sa usmievat a na všetko mu pritakávat že ano ujo mate pravdu ,polepším sa, vyliečili ste ma,dakujem, dovidenia..

:/

lilyiankaa

skús priateľa požiadať, nech tam ide s tebou, že by ti to veľmi pomohlo a podľa mňa ti nepovie nie ..veď jeden deň čo nebude v praci sa hádam nič nestane ...