Umelé riasy ?

Príspevok v téme: Umelé riasy ?
147258

Ahojte, chcem sa opýtať ako sa nanášajú umelé riasy ? Pozerala som už kade tade po nete,videá na YT ale ajtak si nie som istá. Ide o to, že niektorí tvrdia, že mihalnice sa majú lepiť na očné VIEČKO čo najbližšie k prirodzeným mihalniciam. Iní zasa,že riasy treba lepiť na vlastné MIHALNICE,a že sa kludne môžu nalepiť aj od stredu vlastných mihalníc,čím vlastne dosiahnete efekt ešte dlhších mihalníc.... Mojej kamarátke sa však stalo, že ked si mihalnice dávala dole, vytrhala si aj vlastné mihalnice...a to si nechcem ani predstavit tu bolest :/ Takže ak tu má niekto skúsenost,prosím poradte :))

lautida

Ja som mala lepene mihalnice v profi salone a mozem ti povedat ze mi moje vlastne povypadavali a trvalo to 3mesiace kym ako tak vyzerali.Ono ak si das umele sa tvoje vlastne oslabia zrejme aj tym lepidlom ktore sa pouziva dost silne predsa musia vydrzat 3tyzdne a skoro stvrtina povypadava.To mas ako s gelovymi nechtami je to pekne no ak ich das dole tvoj vlastny necht je zniceny.Radsej nerob experimenty lebo budes potom lutovat.