trinordiol a chlpy

Príspevok v téme: trinordiol a chlpy
mia

caute.Berie tu niekto trinordiol? ak ano všimli ste si nejake vedlajsie ucinky? lebo ja uz beriem 3 roky.pribrala som viac ako 10 kg. ale teraz ma trapi este vacsi problem, asi pred rokom som zacala strasne chlpatiet, na vnutornej strane a zadnej strane stehien, na bruchu, a v okoli bradaviek,uz som si vsimla mini chlpky na hrudi.fakt neviem co mam robit. tato antikoncepcia mi vyhovuje, len neviem ci chlpatiem od toho alebo od niecoho ineho.prosim poradte mi,co mam robit a hlavne ako sa ich zbavim?dakujem

jjjj

u mna posobil trinordiol skor naopak,ochlpenie sa mi znizilo,a pomohlo mi to velmi. takze neviem kde je problem skus to zistit u svojej lekarky.a cena trinordiolu je teraz do 300sk.

ja:}

ahojte prosim Vas ak niekto viete aka je cena trinordilu teraz na slovensku priosim napiste mi to na mail okenkova1@centrum.sk lebo som v zahranici a nejako sa mi nedari zistit cenu dakujem:}

danijana21

Mia. Choď do svojej gynekologičky a povedz jej o tomto probléme. Požiadaj nech ti dá vyšetriť výšku hormónov a pod. Ona už bude vedieť čo s tým. Ja mám taký istý problém a idem s tým do gynek. tak potom napíšem čo a ako.Abraja som trinordiol ale krátko vraj nieje veľmi dobrý pre plodnosť a je lacný tak možnonieje až taký kvalitný. Ahoj

marilienka

presne tak, kazda anitka je ina a tiez aj inak posobi na zeny individualne...ja som tiez pouzivala Trinordiol, ale ziadne vedlajsie ucinky som si nevsimla..ale moja sestra z nej dost pribrala:(

mela

preco tu odradzate ine zeny od trinordiolu??kazda zena je INA,a kazdej vyhovuje nieco ine.mne trinordiol vyhovuje najviac,skusala som aj tie najdrahsie,ale s tych mi bolo strasne,a trinordiol mi pomohol dokonca aj s ochlpenim,zmizlo...a upravili sa mi konecne bolesti pocas menstruacie,aj plet!! takze nech si kazda zena vyskusa najde co jej najviac ´vyhovuje!!

slnecnica

ahoj. Aj ja som brala trinordiol 3,5roka a teraz ho uz 8 mesiacov neberiem a ani uz brat nebudem. Objavila sa mi po nom hrcka v prsniku. Bola som tiez precitlivela a vsetko mi islo na nervi,no hroza. Aj chlpky sa mi objavili.A stratila som chut na sex. Teraz je uz vsetko ovela lepsie, kedze uz ziadnu antikoncepciu neberiem. Drzim palce. Ahoj.

melania

ahojte, brala som trinord.asi dva roky,nepribrala som,neochlpatela,ale zvlastne,ze jedinym mojim priznakom bola strasna precitlivelost,placlivost,nervozita,jednoducho dokazalo ma rozhadzat aj zvysenie hlasu.Lekar mi ho znova predpisal, no som zvedava,ci sa tie nez.uc. budu opakovat.Este jedna rada.Ozaj prisny zakaz fajcit a pit alkohol vo vacsich mnozstvach..ja som pri uziv.Trinord. fajcila, do toho mala aj dietu,a objavili sa mi na nohach posiate krvne podliatiny..hadam na kazdom kusku koze.Tak bacha..aj takto sa da odrovnat zdravie, iba preto ze clovek chce mat bezpecny pozitok zo sexu.

ciernapuma

pre MIU:
skús ísť k obvodnému lekárovi nech ťa objedná na endokrinologiu...možeš mať niečo so štítnou žľazou...ja beriem trinordiol už dlho 5 rokov a teraz po porode v nom pokracujem..ked som s tým začala pribrala som 3 kila za prve 3 mesiace, ale potom som ich aj zhodila...
takže skús tú štítnu žľazu...hormony by v tom mohli byt kvoli tomu ochlpeniu ako u chlapa...

marlenka56

ahoj mia, vysaď a ine si daj predpisať, ja som konecne skončila s nim po 4,5 roku HROZNA SKUSENOSŤ nikdy viac !!!!

irma

povedzte to svojmu gynekologovi.. a nechajte si predpisat nieco ine.. trinordiol je sice najlacnejsi ale aj najmenej setrny..