Červene lica

Príspevok v téme: Červene lica
lukas1234567

dobry den, mam 18 rokov a od malicka mam problem s cervenanim sa a uz mi to lezie na nervy, kazdy sa ma pyta preco som cerveny napriklad ked je vonku zima, v lete ked je strasne horuco, ked sa zacnem smiat tak hned zmenim farbu alebo ked sa nejak namaham a podobne veci, ked sa zacnem cervenat mam silne cervene flaky na liciach , uplne cele liacia horia,v normalnom stave to neje az tak vyrazne ale vidno to dost, zakryt to viem jedine s makeupom, v lekrani maju vsilaje masticky ale este som nic neskusal a potreboval by som poradit priapdne nejak inak a lejser je drahy.

lukas1234567

hej aj kamaratky mi hovorili ze to je zlate ale tak ja tom mam az prehnane, v kludnom stave sa to este da ale tak chcel by som to uplne odstranit

lukas1234567

aha no tak dobre zajdem do lekarni sa spytam sa dufam ze nieco pomoze :( nebavy ma stale to zakryvat make-upom a aj tak to vidno len slabsie a bez zakrytia v zime ci v lete doslova horia a uplne cervene

MultiLevel

v prvom rade na tie blbe reci o licach odpovedaj - LEBO, MOJA VEC :) Ved ty nie si nikomu povinny nic vysvetlovat. Nechapala som nikdy, preco ludi zaujimaju taketo veci :D Ze preco ma ten druhy licka cervene a podobne. A najviac som nerozumela tomu, ak sa niekto niekomu za to vysmieval....nuz, ja asi vela veciam nerozumiem :D
Urcite si kup nejaky krem v lekarni, normalne povedz, ze na co to chces. Alebo si vypytaj taky na citlivu plet. Myslim vsak, ze existuju aj take na zmiernenie cervenych licok, respektive zacervenanu plet. Ved v lekarni ti urcite poradia, netreba sa habit :)