potrat

patron

musim ti povedat ze si velmi zlata. :) dakujem ti. no posledny krat mala na velku noc v utorok po velkonocnom pondelku a teraz jej tyzden meskaju.

Soraja

patron, nestresuj, mozno ani nie je tehotna, planujes potrat a este ani neviete, ci je alebo nie je, chod kupit zajtra ten testik, ale uvidis vsetko bude ok:-))) a pouzivaj ochranu nabuduce. Potrat je slobodne rozhodnutie kazdeho cloveka, hoci ja za potrat nie som. Teda nesla by som nan urcite. Preco si myslis, ze by ste sa nemohli viac vidiet koli jej mame? mas s nou nejake problemy?

ivka2

neboj, nebude tehotna, zalezi kedy ste sa milovali..ak by si mi vedel povedat kedy mala naposledy kramy a ako pravidelne ich mava tak by som ti vedela priblizne urcit jej plodne dni, ktore su len 4 dni v mesiaci....a ked ste sa milovali pocas tychto 4 dnoch tak je tam nejake riziko...ale vezmi si kolko parov sa miluje a miluje a nic...a aby sa to podarilo vam hned na 1x tak to by si musel byt superman:)tak neboj a skus mizistit ten datum...a urcite aj to ze ste teraz zacali s milovanim, je to pre jej telo zmena, ktora sa prejavuje meskanim....este raz: NEBOJ SA :)

patron

nie nie nebol. pred mesiacom bol prvy vtedy som mal ochranu. teraz som nemal ale vytiahol som ho von tesne pred tym ako som sa spravil. preto mame strach.

ivka2

budem ti drzat palce neboj, urcite to dobre dopadne, ale podla mna je este mlada tak preto to ma nepravidelne, takze sa nestrachuj, ale viem sa vcitit do tvojej situacii lebo ja som v 17ke 2x kupovala testy, a tie 3 minuty co sa tam caka boli najdlhsie v mojom zivote..:(inak to bol vas prvy styk??Lebo aj to to moze sposobit meskanie...

patron

jasne ved stretam plno zlatych deticiek.vsetko zalezi od vychovi ja som len chcel povedat ze dnes je plno deti rozmaznanych. ja som si z daleka nedovoloval tolko ako oni. ved ja som sa bal ozvat sa k starsiemu hoci aj o 2-3 roky no pokial som ho nepoznal samozrejme.lenze to moc sa mi nepacia ani tiche deti.no ale drzte palce zajtra pls.

ivka2

no pozri, ale aj deti su len take ako si vychovas..ja to poznam, u susedov maju 5rocneho chlapca, ktory sa vie akurat byt, neposlucha, uteka z domu, a to ma len 5 rokov..ale co sa da cakat, ak rodicia maju skolu 2 roky tanecnej a ked bol celkom maly tak jasali ked ich ratolest zahresila..a teraz s nim nevedia rady...no a sesternica ma tak isto 5 rocneho chlapceka, ktory chodi pekne do skolky, potom chodi na kruzok angliny pre deticky, na plavanie, tesi sa do skoly, uz si s nim sem tam pisem cez icq:)) takze nie vsetky deti su rovnake, ale ako si ich vychovame take ich mame....dieta treba vychovavat od mala, a nie ked uz ma 5 rokov....a ked to dieta vidi, ze otec posle mamu do pi.. tak co ine cakas od toho decka???lenze dnes su take deti co hresia IN, lebo ked je chlapec trochu sikovny a sa uci tak ho v skole sikanuju lebo je biflos..ale to uz som odbocila od temy:))len som ti chcelôa povedat, ze deti su zlate aj ked su velke , VSETKO zalezi len od nas!!a poznam vela dievcat ktore maju babo, chodia do skoly, potom isli na vysku aspon externe, je to namahave ale vsetko sa da....len treba chciet...

patron

ja niesom velmi za potraty lebo ten tvor ma tiez pravo na zivot ale ked to bude musiet byt tak asi nemam na vyber.ja mam deti velmi dar ale iba niektore, su zlate, ale niekotore maju 4roky a ta do p*** poslu.a ona ma o mesiac 17 takze nie az taka stara

ivka2

my ti nemame co prepacit, my ti tu radi poradime:) kazdy ak ma problemy tak mu pomoze ak sa ma kde vykecat, a tato stramka je skvela lebo mozes sa v anonymite vykecat a su tu ludia ktori vedia skvelo poradit:) aj mne uz tu vela ludi pomohlo..a potom daj vediet ako ste dopadli..este otazocka, kolko rokov ma tvoja priatelka???a preco myslis ze by jej rodicia trvali na tom aby ste sa rozsili??vyzeras byt triezvo uvazujuci chalan:) az na ten potrat....:)