Male ,,otvory" na prsiach

Sejla

Ja som sa minule dozvedela, že mám úplne mega strašidelne divné malýčky na nohách. Už doživotne nemôžem nosiť sandále :(((

Sejla

MultiLevel, mať tak ich problémy! Niektoré dievky si všímajú každú prirodzenú vec na svojom tele a myslia si, že je to nenormálne, až kým si u iných dievok nepotvrdia, že aj ony to majú. Aby mohli hysterčiť spoločne:D

MultiLevel

Sejla, presne som si myslela to, co pises :) Ale zarazilo ma, ked som si od jednej holky precitala, ze to ma po celych prsiach a je to obrovske a neviem co :D Reku, co to moze byt :D

Sejla

MultiLevel stavím sa, že slečny myslia póry, cez ktoré koža dýcha. Keď rastú prsia, tak sa naťahuje pokožka na nich a tak aj póry sú tam väčšie, ako na iných častiach tela. Keď sa tak pozriem, už aj ja ich vidím na svojich. Ale nazvať to obrovskými dierami, či otvormi, by ma v živote nenapadlo :DDD

MultiLevel

o com pisete? :D
Otvory na prsiach? Ako kde na prsiach? Myslite na bradavkach, ci kde? Ja nic take nemam a trosku ma tato tema zaujima, lebo nerozumiem o com pisete :D

napochybach

ja mam normalne pory velikanske tam..ale priatelovi sa pacia,nevidi na nich nic blbe...a kedze sa neopalujem tam,tak ...je to asi normalne..kebyze je to opalene,je to lepsie

intelka

venus ja mam to iste ako ty. je to už stará diskusija, ale možno si spomenieš,že ako si to nakoniec riešila ?