Partner sa mi vôbec nevenuje!

Príspevok v téme: Partner sa mi vôbec nevenuje!
katrin11

Som s ním skoro 3 roky, stále je v práci,keď pride domov zapne si notebook a pozera tenis alebo hraje hry čo je podľa mňa privitívne sa hrať každý deň pre 33 ročneho chlapa, netrva to dlho, ale vôbec sa mi to nepáči,som z toho na nervy, včera som sa s nim rozpravala,ale šak len na chvíľu si zahrá, a bol tam do 2hej!... čo mam s tym robiť...?

Prezývka55

phoenix blba rada

no ja by som s nim bud pokecal alebo hral hry s nim a inak damska jazda neni zly napad tiez

katrin11

Ja som kozmetička a končím poobede. Ved samozrejme, že nie stale, len niekedy... aj to vidím ako nasilu ide..

Prezývka55

katrin11 a ty nieco robis ako zamestnanie? on je mozno tak dorbani z taj prace zee sa mu uz von nikam nechce ist, ani mne sa hockedy nechce von ked pridem z roboty o 19tej

katrin11

Že nie? Volala som ho minule na futbal, nie lebo má prácu, ešte cez leto som musela len s kamoškou chodiť, lebo furt pracoval, a večer som ho tak tak vytiahla trochu von medzi ľudí... On sa musí zmeniť sám. Ja som skúšala všetko.

Prezývka55

Ved ked nechces aby hral tak mu povedz nech nehra, ale vymysli aj nejaku cinnost a nie ze len nehraj lebo mna to irituje ze hras, proste mu povedz ze idete von alebo ze idete daco robit co chces ty. Ked neni co robit tak sa necudujem ze hra.

katrin11

a čo som mala robiť ? kľaknuť na kolena a prosiť ho nech so mnou aspoň komunikuje ? ja som to nerobila pravidelne, chcela som len vedieť či sa ma spýta čo mi je alebo čo. Vieš ?

katrin11

a čo som mala robiť ? kľaknuť na kolena a prosiť ho nech so mnou aspoň komunikuje ? ja som to nerobila pravidelne, chcela som len vedieť či sa ma spýta čo mi je alebo čo. Vieš ?