Averzia

doubledog

zvierata su rovnako zle ako clovek.

len nemaju inteligenciu, takze nemaju schopnost svoju zlobu realizovat, su proste ovela menej sikovne.

phoenix

Človek je živočích, sem tam trochu chytrejsi od opice a neporovnateľne zakernejsi. Aj zvierata klamú, vrazdia a podvadzaju, ale kvoli prezitiu a nie kvoli malichernostiam

Prezývka55

phoenix ja teda velmi rozdiel medzi zvieratami a ludmi nevidim co sa tyka spravania sa, urcite na tom nie su zvierata lepsie ako tu bolo spomenute, ale zas ani velmi horsie, napokon clovek je tiez len volajaky zivocich kt vznikol evoluciou zo zvierat.

phoenix

Kto nemá mozog, GoFuit ? Zvieratá majú mozog, dokonca aj rozum,a mnohé z nich su chytrejsie ako niektorí ludia. Majú srdce, majú aj dušu, takisto ako ľudia.

hanka9

presne toto je este opisane u ktorejsi zveri, dokonca viac druhov

len si nespomeniem

podstata je ale podobna, ci rovnaka

hanka9

Nie som si uz uplne ista, ci sa jedna o medveda ale myslim ano

Medvedica sa pari okolo jula. Nie pravidelne a nie kazdorocne. Matka vrha asi 600-800granove mlada, resp. dve

no a medved sa o rodinu nestara. Ten sa chce parit dalej. Je taky vynaliezavy, ze ked matka neda pozor na medvieda, medved otec okamzite zabije vlastne mlada

preco to robi?

takto donuti medvedicu k dalsiemu pareniu

hanka9

Viackrat som citala v odbornych periodikach a napevno tomu vsetkemu verim

ze zvierata tiez pocituju bolest ako clovek, dokazu nariekat, keď stratia sukmenovca, dokazu smutit, trpia vela-vela rôznymi chorobami.

Tiez dokazu byt zavisle a dokazu ublizit dokonca svojej vlastnej rodine tym, ze vlastneho clena rodiny, najmä mladata zabiju. To sa stava u niektoreho druhu zveri bezne!

no a zvierata najmä v case ruje ci znackovania si teritoria si chrania svoje uzemie teritorium tym, ze sa biju a mnohokrat zraneniam aj podlahnu

ako ludia